Matematik sorularını word'de yazacak grafiker arıyorum - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Matematik sorularını word'de yazacak grafiker arıyorum - İzmir ...

silgiii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silgiii(39)

Grafiker / İzmir

Alt 12-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Matematik sorularını word'de yazacak grafiker arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Word ya da QuarkxPress 8

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Matematik hocalarının el yazısı ile yazdıkları yaklaşık 1.200 matematik sorusunu pederpey tercihen QuarkXPress'te ya da word'de yazacak/dizecek grafiker arıyorum. Lütfen, soru birim fiyatını belirterek irtibata geçin...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Matematik sorularını word'de yazacak grafiker arıyorum - İzmir - Matematik sorularını word'de yazacak grafiker arıyorum - İzmir ya da Matematik sorularını word'de yazacak grafiker arıyorum - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Matematik sorularını word'de yazacak grafiker arıyorum - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Matematik sorularını word'de yazacak grafiker arıyorum - İzmir | Matematik sorularını word'de yazacak grafiker arıyorum - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sevalkorhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevalkorhan

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2011 #3
FreeLance / Home Office / Grafik Tasarım'da hizmet sunabileceğim firmalar arıyorum.

Freelance iş olanağı, güven, hız, uygun fiyat, grafik tasarım, matbacılık ve renk ayrımı konusunda tecrübeli. Mesleki alanda veri paylaşımı, katalog, billboard, afiş, broşür, poster, insert, föy, kongre bildiri kitapları, amblem ve logo tasarımı, dizgi (10 parmak ( F), dergi mizampaşı, fasikül, takvim, reklam hizmetlerinin her alanı.

İşlerinizi yaratıcı ve pratik iş gücü, kaliteli yapılacağından emin olmak arzusundaysanız beklerim.

Seval Yılmaz Gülsevil
duygu_88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duygu_88

Grafiker / Eskişehir

Alt 20-08-2011 #4
merhaba size yardımcı olmak isterim teşekkür ederim *********
silgiii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silgiii(39)

Grafiker / İzmir

Alt 21-08-2011 #5
İlana ilgi gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Gerekli bağlantıları yaptım, hepinize iyi çalışmalar...