Mathmagic Hata

InDesign Soru ve Sorunlarınız - Mathmagic Hata ...

Mathmagic Hata
medevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medevil

Grafiker / Ankara

Mathmagic Hata

Alt 11-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İndesignda mathmagic ile bir formulu yazdığımda update dediğimde
error occurred while creating or writing mathmagic eps file şeklinde hata veriyor acil yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elfelah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elfelah

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 27-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İndesign CS4 de sürekli bu hata karşıma çıkıyor. "Error occured while creating or writing Mathmagic EPS files" eveet aynı hatayı bende de veriyor windows xp sistemim yardımlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
elfelah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elfelah

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 20-12-2010 #3
Pc de İndesign CS4 mathmagic de sürekli "Error occured while creating or writing Mathmagic EPS files" bu hatayı veriyordu. sonunda sorunu çözdüm arkadaşlar. plugin ile ilgili bir hata pluginin mathmagic sayfasından en son sürümü indirip onu ekleyince sorun çözülüyor. Mathmagic Hata
Bu mesajdan alıntı yap
majestecan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

majestecan

Grafiker / Malatya

Alt 24-12-2010 #4
mathmagic nerden bulabilirim ve nasıl indesing ekleniyor
Bu mesajdan alıntı yap
dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 01-01-2011 #5
Sorun en son sürümü yüklenerek değil şu şekilde çözülüyor;

Sorunun temeli , windows her bu programın çalıştırılışında onay istiyor.Ancak programı indesign içinden çağırınca sizlerin bahsettiği bu sorun ortaya çıkıyor....

1-Sizin mathmagic in bulunduğu dizini açıp (program files da) exe dosyasını bulup sağ tıklayın uyumluluk modunu win xp sp2 ye geririn
2-exe ye sağ tıklayıp yine orada yer alan "run as administrator" (yönetici olarak çalıştır) seçeneğini seçin. Sorunun düzelmesi gerekiyor.
3- Tam emin değilim nasıl yaptığımı şimdi bulamıyorum mathmagic için uyarı çıktığında oraya ulaşılabiliyor program için olan ksıtlamaları en düşük düzeye getirin

4- Bana teşekkür etmeyi unutmayın Mathmagic Hata
Bu mesajdan alıntı yap
dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 01-01-2011 #6
Bu arada sizlere görseller ekledim 4. adım ekteki kırmızı ile işaretli bölümlerden programa tam yetki vermekle düzelir...
Size tavsiyem resimdeki ayarları yapınız.

Mathmagic Hata
Bu mesajdan alıntı yap
nzfksp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nzfksp(32)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 28-03-2011 #7

Sorunun temeli , windows her bu programın çalıştırılışında onay istiyor.Ancak programı indesign içinden çağırınca sizlerin bahsettiği bu sorun ortaya çıkıyor....

1-Sizin mathmagic in bulunduğu dizini açıp (program files da) exe dosyasını bulup sağ tıklayın uyumluluk modunu win xp sp2 ye geririn
2-exe ye sağ tıklayıp yine orada yer alan "run as administrator" (yönetici olarak çalıştır) seçeneğini seçin. Sorunun düzelmesi gerekiyor.
3- Tam emin değilim nasıl yaptığımı şimdi bulamıyorum mathmagic için uyarı çıktığında oraya ulaşılabiliyor program için olan ksıtlamaları en düşük düzeye getirin

ben de aynı sorunla karşılaştım. gerçekten çok işe yaradı çok çok teşekkürler Mathmagic Hata
Bu mesajdan alıntı yap
kirpimiyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kirpimiyim

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2012 #8
Çok işe yarar bir cevaptı, teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
kirpimiyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kirpimiyim

Grafiker / İstanbul

Teşekkür ederim. Yan

Alt 20-02-2012 #9

Bu mesajı ben yazmışım gibi bir teşükkür görderdim yanlışlıkla. Kusura kalma.
Bu mesajdan alıntı yap
caferdereli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caferdereli(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2012 #10
Mac te math magic yardıma ihtiyacım var. math magic pluginini indesign pluginin içine attım. indesign daki plugin penceresinde çıkıyor ancak açılmıyor. n yapmam lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları