Mavi köşk ün eski kartviziti

Kartvizit Tasarımları - Mavi köşk ün eski kartviziti ...

timmurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timmurat

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu kart vizit tabi öyle profesyönelce değil ama amatörcede değil :rofl:
kendi iş yerime kendi tasarımımla başlayım dedim Mavi köşk ün  eski  kartviziti

Mavi köşk ün  eski  kartviziti
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrtaxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
restorant değil Restaurant olması gerekir,
neden sadece cami, farklı silüetler deneyebilirsiniz,
yazılarıda o kadar kenara yaslamanız doğru değil, kesim yapılırken kaçabilir,
üzerinde biraz daha çalışmanız gerek,

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

timmurat

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2011 #3
pardon ya hatayabak Mavi köşk ün  eski  kartviziti tabi bu 2 yıl önce yapmıştım, şimdi karta bakarak tasarladım,yani kesim yapılmış halidir, yorum ,görüş ve alakanız için teşekkür ederim Mavi köşk ün  eski  kartviziti
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-06-2011 #4
pardon ya hatayabak Mavi köşk ün  eski  kartviziti tabi bu 2 yıl önce yapmıştım, şimdi karta bakarak tasarladım,yani kesim yapılmış halidir, yorum ,görüş ve alakanız için teşekkür ederim Mavi köşk ün  eski  kartviziti
Bence iyi olduğunuz işi yapmaya devam ediniz. Bırakın bu işi de ustaları yapsın. Bu kadar cimri olmayın bence. Koskoca "restorant" sahibisiniz. Bir kartviziti de bırakın biz tasarımcılar yapıp ondan para kazansın. Değil mi ama! Mavi köşk ün  eski  kartviziti

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

timmurat

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2011 #5
Bence iyi olduğunuz işi yapmaya devam ediniz. Bırakın bu işi de ustaları yapsın. Bu kadar cimri olmayın bence. Koskoca "restorant" sahibisiniz. Bir kartviziti de bırakın biz tasarımcılar yapıp ondan para kazansın. Değil mi ama!

sayın volkan tekin bu cimrilikle alakalı değil zevkle alakalı.... saten bi kereklik çkarttım oda zevk için Mavi köşk ün  eski  kartviziti
aslında adbe cs5 in vatan gazetesinden medya softun cs5 serisinin eğitim videolarını aldım kuponla , sınavlarına irdim , sertikifam =(doğru yazdığımdan emin değilim) elimde Mavi köşk ün  eski  kartviziti
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 01-06-2011 #6
sayın volkan tekin bu cimrilikle alakalı değil zevkle alakalı.... saten bi kereklik çkarttım oda zevk için Mavi köşk ün  eski  kartviziti
aslında adbe cs5 in vatan gazetesinden medya softun cs5 serisinin eğitim videolarını aldım kuponla , sınavlarına irdim , sertikifam =(doğru yazdığımdan emin değilim) elimde Mavi köşk ün  eski  kartviziti
Güzel bir uğraş edinmişsiniz o zaman.
ne sertifikası aldınız?
Bu mesajdan alıntı yap

timmurat

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-06-2011 #7
Güzel bir uğraş edinmişsiniz o zaman.
ne sertifikası aldınız?
tşkküreerim saolun, bu adobbe cs5 serisin altın bilezik adı altında bir kmpanyadan yararlandım , sınavıda internetten girdim,kazandım ,ama ben sadece photosopla ilgili bişiler biliyorum tabi o kadar profesyönel değil ama amatörde değil, :rofl:

Bence iyi olduğunuz işi yapmaya devam ediniz. Bırakın bu işi de ustaları yapsın. Bu kadar cimri olmayın bence. Koskoca "restorant" sahibisiniz. Bir kartviziti de bırakın biz tasarımcılar yapıp ondan para kazansın. Değil mi ama! Mavi köşk ün  eski  kartviziti
Volkan Bey vaktiniz var ise bi göz atabilirmisiniz bi uzman olarak,
:smile:
Bu mesajdan alıntı yap