Mavi Otel Amblem Çalışması

Deneme Çalışmalar - Mavi Otel Amblem Çalışması Sponsorlu Bağlantılar...

oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 06-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Altında mavi otel yazısı oldugu sürece bu bir amblem değil logodur.. yine bir yuvarlak yine yuvarlakta bir gradient ve ortasında harf.. Mavi Otel Amblem Çalışması ve renkler ve yıldızlarıyla fenerbahçeyi çağrıştıran bir bütünlük..? 3 yıldızlı bir otelse renksiz ve tek sıra şeklinde amblemin altına koymalısın bence öbür eleştirilerimde diğer logona yaptıklarımdan farklı değil.. tabi ne kadar dikkate alırsna..
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #3
Mavi Otel Amblem Çalışması emeğinize sağlıkMavi Otel Amblem Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #4
Altında mavi otel yazısı oldugu sürece bu bir amblem değil logodur.. yine bir yuvarlak yine yuvarlakta bir gradient ve ortasında harf.. Mavi Otel Amblem Çalışması ve renkler ve yıldızlarıyla fenerbahçeyi çağrıştıran bir bütünlük..? 3 yıldızlı bir otelse renksiz ve tek sıra şeklinde amblemin altına koymalısın bence öbür eleştirilerimde diğer logona yaptıklarımdan farklı değil.. tabi ne kadar dikkate alırsna..
Hmmm..
öncelikle benim yapmaya çalıştığım şey 3 yıldızlı bi otel logosunu 5 yıldızlı bi otelden daha iyi göstermek nasıl yani
insanlar buna bakınca 5 yıldızlı oteli boşver buraya girelim diyebilmeli diye düşündüm oyüzden yıldızları renkli yaptım ama önerini dikkate alıcağım
genel olarak logo tasarımı ile ilgili ne tavsiye edersin?
Bu mesajdan alıntı yap
futRos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futRos

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-05-2010 #5
Biraz klasik gibi geldi bana..
Bu mesajdan alıntı yap
djayvazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djayvazz

Alt 20-05-2010 #6
Hmmm..
öncelikle benim yapmaya çalıştığım şey 3 yıldızlı bi otel logosunu 5 yıldızlı bi otelden daha iyi göstermek nasıl yani
insanlar buna bakınca 5 yıldızlı oteli boşver buraya girelim diyebilmeli diye düşündüm oyüzden yıldızları renkli yaptım ama önerini dikkate alıcağım
genel olarak logo tasarımı ile ilgili ne tavsiye edersin?
bu logoyu görüpte 5 yıldızlı oteli boşver buraya girelim diye kimse demez. şevkini kırmak istemem ama güzel olmamış biraz daha kendini geliştirmen lazım
Bu mesajdan alıntı yap
b_bilge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b_bilge

Alt 20-05-2010 #7
çok amatör.. forumlarda gezinip diğer arkadaşlar neler yapmış bir incele istersen.. esinlenmek değil de feyz almaya ihtiyacın var gibi.. ufkunu genişletmelisin..
Bu mesajdan alıntı yap
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 20-05-2010 #8
biraz daha gayret diyorum Mavi Otel Amblem Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap