Mavi strafora boya olurmu ACİL

CNC - Mavi strafora boya olurmu ACİL ...

ilkeratly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkeratly

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-09-2018 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle konuyu yanlış başlığa açtıysam özür dilerim.
Evde strafor keserek 3d takım logoları yapmak istiyorum bunun için bugün izole malzemeleri satan bir dükkanla konuştum ancak detaylı bilgi vermedi.

Benim sorunum şu mavi straforu aldığım zaman üstüne plastik boya vurduğumda straforun kendi rengi boyayı etkilermi yoksa ne renk boya vurduysam o kalırmı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zbkdygn isimli Üye şuanda  online konumundadır

zbkdygn

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-09-2018 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu konu işini görebilir
strafor boya meselesini çözdüm
Bu mesajdan alıntı yap
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-09-2018 #3
Selam

her ne kadar sorun bu kategori olmasada cevabı bu konuda yeralmaktadır.

her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.

Beni tavsiyem :
1. Su Bazlı boya
2. Su bazlı vernik
Bu şekilde parlaklık yetmez dersen daha jan jan isterseniz verniğin içine hazır toz simlerden atabilirsiniz. (Neredeyse tüm nalburlarda, hobievlerinde su bazlı boya vernik ve sim bulunmaktadır.

Su bazlı üzerine sentetik boyada yapanlar olmakta fakat fırça izi gözükmektedir.

AmphiSilan - Filli Boya, Hitit Boya : Sim tozu, altın varak, vs

strafor harfi hangi boyayla boyuyosunuz?

Öncelikle konuyu yanlış başlığa açtıysam özür dilerim.
Evde strafor keserek 3d takım logoları yapmak istiyorum bunun için bugün izole malzemeleri satan bir dükkanla konuştum ancak detaylı bilgi vermedi.

Benim sorunum şu mavi straforu aldığım zaman üstüne plastik boya vurduğumda straforun kendi rengi boyayı etkilermi yoksa ne renk boya vurduysam o kalırmı?
Bu mesajdan alıntı yap