Mavi Yeşil broşür örneği

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Mavi Yeşil broşür örneği ...

Mavi Yeşil broşür örneği
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Mavi Yeşil broşür örneği

Alt 07-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:dance1:Mavi Yeşil broşür örneği:dance1:

Photoshop ve CorelDraw da oluşturdum taramadır.

----------------ÖN -------------------------------------ARKA---------------
Mavi Yeşil broşür örneği
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hrn35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hrn35(24)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 07-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğine Sağlık Güzel Olmuş Fakat Menüleri Daha Düzgün Yapsaydın Hoş Olurdu Çünkü Çok Dağınık Duruyorlar
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2009 #3
Emeğine Sağlık Güzel Olmuş Fakat Menüleri Daha Düzgün Yapsaydın Hoş Olurdu Çünkü Çok Dağınık Duruyorlar
Arkadaşım bu çalışmanın neresi güzel olmuş, nasıl bir yorum bu...

namasteee, çıfıtçı dükkanı ne demek bilir misin? Aradığın herşeyi bulabileceğin fakat karmakarışık dükkanlar vardır ya, içine girsen kaybolursun, şimdilerde 1 milyoncu diye de geçiyor bunlar, leğenden, traş sabununa kadar herşey, o işte...

Senin çalışman da çıfıtçı dükkanı gibi olmuş, herşey var, bol yazı bol renk bol efekt, hatta efekti o kadar abartmışsın ki sayfa kenarına bile emboss uygulamışsın... Zaten zeminde yeterince karışık bir kolaj var bir de üstüne mönü için birsürü kutucuk falan filan... diyeceğim o ki... ben burada müşteri olsam ne yiyeceğimi bile bulamam... Olabildiğince sadeleştirmen lazım... Sil baştan yeniden çalışman lazım...
Bu mesajdan alıntı yap
CROSSROADS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CROSSROADS

Grafiker / Bursa

Alt 07-01-2009 #4

namasteee, çıfıtçı dükkanı ne demek bilir misin? Aradığın herşeyi bulabileceğin fakat karmakarışık dükkanlar vardır ya, içine girsen kaybolursun, şimdilerde 1 milyoncu diye de geçiyor bunlar, leğenden, traş sabununa kadar herşey, o işte...

Senin çalışman da çıfıtçı dükkanı gibi olmuş, herşey var, bol yazı bol renk bol efekt, hatta efekti o kadar abartmışsın ki sayfa kenarına bile emboss uygulamışsın... Zaten zeminde yeterince karışık bir kolaj var bir de üstüne mönü için birsürü kutucuk falan filan... diyeceğim o ki... ben burada müşteri olsam ne yiyeceğimi bile bulamam... Olabildiğince sadeleştirmen lazım... Sil baştan yeniden çalışman lazım...

Mavi Yeşil broşür örneği arkadaşım biraz sert yaklaşmış ama maalesef yüzde yüz katılıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
genc18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2009 #5

Arkadasin dediği gibi sert olmus ama bende katilicam maalesef usta biraz asin bu sıradan pazar tasarimlarini creative olun biraz...Ayrica corel artik bitti bana gore illustrator'dan destek al bilmiyosanda bir an once kapmaya bak arkadasim yeni tasarimin daha iyi olacagi kanisindayim basarilar...
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-01-2009 #6
photoshop bu konularda biraz zayıf kalıyor, öte yandan, karmaşıklığın sebebi müşterinin talebidir diye yorumlayacağım, ön ve arkaya sayfanın tamamına uygulanan (en büyük hata bu sanırım) emboss değerleri farklı... alt bardaki digi logoları ve font byüklükleri farklı, ... sanki bunları farklı kişiler hazırlamış gibi duruyor...
yada ne bilim, sayfaları tek seferde çalışmak daha mantıklıdır bu sayede, genel görünümü görebilirsin, ama illaki tek tek yapacaksan (ram lerin yetmiyor olabilir) ilk hazırlanan şablon sayfanın duplicate ini alman daha yararlı olur gibiydi.
sen genede adobe'un diğer nimetleri olan illustrator'e de bi baksan çok daha güzel olucak Mavi Yeşil broşür örneği
yinede tebrik, emek var, yememek lazım...
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

teşekkür ederim

Alt 07-01-2009 #7
Arkadaşlar teşekkür ederim, sizin eleştirileriniz olmazsa kendimi geliştiremem ben...
ozkanozel16 kardeşimin de dediği gibi müşteride olumsuz etkiliyor.
Hepinize tek tek teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
qrafaqir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qrafaqir(25)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 08-01-2009 #8
gercekten cok dagınık görünüyor :S
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-01-2009 #9
sağol kardeşim qrafaqir
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-01-2009 #10
yani bnde katılıorum arkadaşlara dağınık olmuş birazda daha sade şık olabilirdi biraz daha uğraşırsan çok daha güseli olucak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
brosur, mavi, ornegi, yesil