max de çizim yaparken kendiliğinden save yazıyo ve bu 5-10 dk arayla oluyo

3D Studio Max - max de çizim yaparken kendiliğinden save yazıyo ve bu 5-10 dk arayla oluyo Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaslar kolay gelsin bi problemim var max de fajat çözemiyorum yardımcı olursanız sevinirim max de çizim yaparken kendiliğinden save yazıyo ve bu 5-10 dk arayla oluyo bu ...

djibril14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djibril14

Hiç Biri / Trabzon

ünlem

Alt 05-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar kolay gelsin bi problemim var max de fajat çözemiyorum yardımcı olursanız sevinirim max de çizim yaparken kendiliğinden save yazıyo ve bu 5-10 dk arayla oluyo bu sorunu nasıl çözebilirim cevaplarınız için şimdiden tessekkur ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 05-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu tip programların, herhangibir sorun olması durumunda işinizde çok kayıp olmaması için uyguladığı bir yöntemdir. Benim kullandığım bazı programlarda da var. Bizimkilerin ayarlarını Edit/Preferences ekranından yapıyoruz. Sende de öyle bir ekran varsa AutoSave ayarlarını değiştirebilirsin. Ya tamamen kapatırsın ya da süresini istediğin şekilde ayarlarsın.
Bu mesajdan alıntı yap

djibril14

Hiç Biri / Trabzon

Alt 06-06-2012 #3
tessekkur ederim işe yaradı
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 06-06-2012 #4
bence o özelliği kapatma. bir çok kere hayatımı kurtarmıştır benim.
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 06-06-2012 #5
tessekkur ederim işe yaradı
İşe yaradığına sevindim.

bence o özelliği kapatma. bir çok kere hayatımı kurtarmıştır benim.
Bence bu sözü dinle ve o özelliği kapatma. Pahalıya patlayabilir. Belki süresini uzatabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

djibril14

Hiç Biri / Trabzon

Alt 08-06-2012 #6
vallahi sürekli kendim savelerim daha iyi çok ağırlaştırıyodu çizimlerimden soğudum yapmak istemiyodum 5 dk çizim yapıyordum 5 dk donuyodu yaptıklarımdan bişe anlamadım ama çok iyi oldu böle
Bu mesajdan alıntı yap