max ı nasıl öğrenebilirim

3D Studio Max - max ı nasıl öğrenebilirim Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben 3d max i hiç bilmiyorum çalıştığım yerdede kullanmıyorum corel kullanıyorum son 4 yıldır.Ama max ı da öğrenmek istiyorum çünkü bütün iş görüşmelerinde karşıma çıkıyor Levent Bozkurt ...

coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

Alt 25-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben 3d max i hiç bilmiyorum çalıştığım yerdede kullanmıyorum corel kullanıyorum son 4 yıldır.Ama max ı da öğrenmek istiyorum çünkü bütün iş görüşmelerinde karşıma çıkıyor Levent Bozkurt un bi kitabını aldım sizce keni çabamla biraz bişeyler öğrenebilirmiyim en azından azda olsa bişeyler yapmak istiyorum.
Ne düşünüyorsunuz zamanmı kaybediyorum illa bi kursamı gitmem gerek
çok acele cevap verirseniz çok sevinirim ona göre bir karar vericemde.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MuratCelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuratCelik

Generalist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3D Max i kendi cabalarinlada ogrenebilirsin ve emin ol bu senin sadece kazancin olur.iletisim kurman dahilinde elimden gelen yardimi yaparim.iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
ziley isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ziley

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2010 #3
bende 3d max i öğrenmek istiyorum ama programı nasıl bulabilirim.yardımlarınız için tşkler...
Bu mesajdan alıntı yap
Berk Graphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berk Graphic

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-09-2010 #4
İsteyipte yapamıycağın hiç bişey yok kurs la vs. alakası yok yeterki iste kitabı kurcala.. İnternetde birçok site var ordan bakabilirsin ekle sana veriyim sitelerin adreslerini max ı nasıl öğrenebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
zeybek16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeybek16

Grafiker / Bursa

Alt 27-09-2010 #5
Bir temel eğitim alman gerekli hangı araç neye yarar bunları öğrendikten sonra kolay zaten gerisi...tutorials lar var yığınla onları yaparak geliştirirsin kendini çoğu tasarım programı böyle...tavsiyem temel eğitim alman
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-09-2010 #6
Arkadaşlar ben 3d max i hiç bilmiyorum çalıştığım yerdede kullanmıyorum corel kullanıyorum son 4 yıldır.Ama max ı da öğrenmek istiyorum çünkü bütün iş görüşmelerinde karşıma çıkıyor Levent Bozkurt un bi kitabını aldım sizce keni çabamla biraz bişeyler öğrenebilirmiyim en azından azda olsa bişeyler yapmak istiyorum.
Ne düşünüyorsunuz zamanmı kaybediyorum illa bi kursamı gitmem gerek
çok acele cevap verirseniz çok sevinirim ona göre bir karar vericemde.
bende 3d max i öğrenmek istiyorum ama programı nasıl bulabilirim.yardımlarınız için tşkler...

Herşey internette mevcut bende ordan öğreniyorum...

İçinde gerçekten bir istek varsa herşey istediğin gibi olacaktır, isteğini sabit ve güçlü tut yeter ...

Aşağıda anlattığım hikaye sana ışık tutacaktır...

Birgün adamın biri Nasrettin hocaya gitmiş
-Hocam ben rüyamda Peygamber efendimizi görmek istiyorum demiş
Hoca O'na
-Bir büyük kalıp tuzlu peynir yemesini su içmeden yatmasını söylemiş.
Adam yemiş zorla tuzlu tuzlu ve su içmeden yatmış sabah olunca doğru hocaya gitmiş ve kızgın bir tavırla,
-Hocam Peygamber efendimizi yine görmedim senin hocalığından şüphe duymaya başladım demiş.
Hoca
-Peki ne gördün anlat bakalım rüyanda demiş.
Adam
- Çağlayanlardan kanakana sular içtiğini, deryalarda yüzdüğünü, derelerde yuvarlandığını anlatmış.
Hoca
-Demekki tuzlu peynirin rüyanda su gösterdiği gibi
Sen gerçekten ihtiyacın olsaydı Peygamber efendimizin kendisini görürdün rüyanda demiş.

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

Alt 27-09-2010 #7
Herkeze teşekkürler beni çok yüreklendirdiniz.Başladım bile kurcalamaya.
Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Temel eğitim çok önemli

Alt 27-09-2010 #8
Hangi tasarım proğramını öğrenirsen öğren kendi çabanla öğreneceğin proğramı dağınık öğreneceksindir. Haliyle eksik bilgi alman demek buda daha sonra tasarım aşamasında sıkıntılarla karşılaşman demek. İş hayatı çok acımasızdır. Eksik bilgiyle piyasada barındırmazlar. Aynı zamanda hız (zamandan kazanmak için) Almış olduğun temel eğitimlede yatinmeye kalkarsan yanılırsın. üzerine hep katmalısın (yani kişisel gelişim)
Bu mesajdan alıntı yap
montaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

montaj

Grafiker / Bitlis

Alt 18-04-2011 #9
arkadaşlar mrb
3 d öğrenmekiçin bildiğiniz siteler varmı
tsklr
Bu mesajdan alıntı yap
bobmarley1910 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bobmarley1910

Hiç Biri / Ankara

Alt 18-04-2011 #10
arkadaşlar mrb
3 d öğrenmekiçin bildiğiniz siteler varmı
tsklr
3D S.Max 340 Sayfalık Eğitim Kitabı -Türkçe-

bu kitabı gözden geçir..sıfırdan başlamak programı indirip kurmak değildir sadece...temele indiğin vakit işlerin kolaylaşır..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları