Max ve after kullanarak hazırladığım pencere reklamı.

3D Studio Max - Max ve after kullanarak hazırladığım pencere reklamı. Sponsorlu Bağlantılar hatupen reklam filmi on Vimeo Max ve after kullanarak hazırladığım pencere reklamı. hazır pencere bulamayınca iş başa kaldı pencereyi ben modelledim bu yüzden eksiklerim olabilir. daha önce hep ...

hsyngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 12-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hatupen reklam filmi on Vimeo

hazır pencere bulamayınca iş başa kaldı pencereyi ben modelledim bu yüzden eksiklerim olabilir. daha önce hep jenerik yapımında kullanmıştım maxsi şimdi model yapımında kullandım.

yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 13-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben mi göremedim animasyonu bilemiyorum ama toplamda 6 saniye görünüyor. açıkçası birşey anlayamadım.
Bu mesajdan alıntı yap

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 13-07-2010 #3
ben mi göremedim animasyonu bilemiyorum ama toplamda 6 saniye görünüyor. açıkçası birşey anlayamadım.
reklam zaten 6 saniye kanal d ve show tv de girecek. 6 saniyede bişey yap dediler bende bunu yaptım
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-07-2010 #4
pencere de size ait sanırım Max ve after kullanarak hazırladığım pencere reklamı.
Ellerinize sağlık
Pencerenin saçma sapan marka adı dışında hepsini sevdim Max ve after kullanarak hazırladığım pencere reklamı.
:artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 13-07-2010 #5
teşekkürlerMax ve after kullanarak hazırladığım pencere reklamı.
Bu mesajdan alıntı yap
ridvantonguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ridvantonguc

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 11-01-2011 #6
Linke tıkladığımız zaman sayfanın sol tarafın da YÜZYILIN MANŞETLERİ videosu var, bu video nasıl yapılmıştır acaba yardımcı olursanız sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
raihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raihan

Hiç Biri / Iğdır

Alt 16-01-2011 #7
Linke tıkladığımız zaman sayfanın sol tarafın da YÜZYILIN MANŞETLERİ videosu var, bu video nasıl yapılmıştır acaba yardımcı olursanız sevinirim..

photoshop after effect ve after effect pluginleri iyi bir arkaplan sesi son olarak
hayal gücü
Bu mesajdan alıntı yap
ridvantonguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ridvantonguc

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 17-01-2011 #8
yardımınız için teşekkür ederim. Bi şey daha ormak istiyorum sayfa çevirme animasyonları var onları nasıl yapabiliriz acaba bi bilginiz var mı.
Bu mesajdan alıntı yap

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 26-01-2011 #9
tamamen after effecte hazırlandı yüzyılın manşetleri photosopun yardımıyla tabi
Bu mesajdan alıntı yap