MaxiPuan Çift Kırımlı Broşür Deneme çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - MaxiPuan Çift Kırımlı Broşür Deneme çalışması Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar maxipuan deneme çalışmam için yorumlarınızı bekliyorum. Ne gibi düzenlemeler - oynamalar yapabilirim?...

mehtap22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehtap22

Webmaster / İstanbul

Alt 15-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar maxipuan deneme çalışmam için yorumlarınızı bekliyorum. Ne gibi düzenlemeler - oynamalar yapabilirim?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 15-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tüp ilk göze batan dekupe iyi temizenmemiş yazılar kenara çok gelmiş farklı bir çalışma olabilir.
maximuma mı?
yoksa tüpe mi broşür tam ifade edilememiş bence kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
omraltiryaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omraltiryaki

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2008 #3
aygaz yazısı çok cılız kalmış orda sanki. ayrıca tüp görselinide farklı şekilde de kullanabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-10-2008 #4
bence renk uyumunu ve tasarımı daha çok düşünerek en baştan yapmalısın. Bu özensiz ve çabuk yapılmış gibi duruyor. Özellikle o tüp! patlar orda o.MaxiPuan Çift Kırımlı Broşür Deneme çalışması başarılar iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
broşür, Çalışması, cift, deneme, kırımlı, maxipuan