Maya Sistem Gereksinimleri

Maya - Maya Sistem Gereksinimleri ...

Alt 10-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Benim Maya Hakkında bir Kaç Sorum Olucaktı..

Grafik Tasarım Kurslarım Bitmek Üzere ve Artık Gerçekten Kendimi Aşmış Durumdayım. Ama Tek Engelim Bilgisayarım Eski Oldugundan Photoshop İllustrator Corel Freehand Dreamwewar Flash ve Mayayı Kaldırmaz Hale Geldi. Benim Sorum Şu Bütün Bu Programları Kaldırabilecek Kasmıcak ve beni zora sokmucak bi bilgisayar almak istiyorum. Sizden isteğim Bu Programlara Vın Gelicek Bir Bilgisayar Özellikleri Yazabilirmisiniz.

Özellikle Maya Hakkında RAM ve Grafik Kartı Yüksek İstiyormuş. Maya Kursum yeni Başlıcak ve Ben Şimdiden Hazırlanmaya Başlıyorum. Özellikle Maya'yı Kaldırabilecek bir Bilgisayar Özelliği Yazarsanız Sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ers_zytn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ers_zytn

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çift çekirdekli bir işlemci seçmenizi öneririm.en az 2 gb ram olmalı sisteminizde.grafik kartı olarak quadro serisi bir grafik kartı kullanın.hard disk kapasitesinin çok büyük olması önemli değil işinizi görecek kadarı olsun yeter.120 gb gibi kapasite işinizi görecektir.kasa olarakta aopen kasaları öneririm.kullandım gerçekten iyidir.aklıma gelenler bunlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-06-2008 #3
Quad Core 3.0 İşlemcili Bir Bilgisayar ve 4 GB Ram ile Bu iş Gidermi ?
Bu mesajdan alıntı yap
ers_zytn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ers_zytn

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2008 #4
olmamı :rofl: :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
o z a N isimli Üye şimdilik offline konumundadır

o z a N(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2009 #5
Arkadaşlar bu konfigirasyonlar zorunlu değildir. yeni başlayan arkadaşlar maya nın önceki sürümleri ile pentium 3 te dahi çalışabilirler. profesyonellik derecesine gelindiği zaman -ki ozaman zaten sürümü yükseltince sizin için gerekli olan donanımıda hayat şartları size öğretecektir Maya Sistem Gereksinimleri ilk etapta pahalı bir sistem kullanmak, ehliyetsiz olarak mercedes binmek gibi bişey olur sizin için. paranıza yazık! Maya Sistem Gereksinimleri
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
gereksinimleri, maya, sistem