mayonez & ketçap

Ambalaj Tasarımı - mayonez & ketçap ...

mayonez & ketçap
komsukizi105 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

komsukizi105

Grafiker / İzmir

mayonez & ketçap

Alt 02-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mayonez & ketçap

yorumlar siz ustalarımızdan
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

melores isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melores(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben usta değilim ama yinede küçük bir yorumum olacak, o da mayonezle ilgili ay çiçek orada çok fazla yer kaplamış, diğer malzemelerle eşit tutulması gerekiyor bence, birde limon yumurta kabuğunun içine geçmese daha iyi olur bence...

tasarım olarak benim hoşuma gitti, ustalar ne söyler bilemicem...
Bu mesajdan alıntı yap
syd barret isimli Üye şimdilik offline konumundadır

syd barret

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2008 #3
canım bak sende farkındasındır saten moyonezde 700 gr net kısmı yazsını küçüt ve yukarı çıkar alta kalmış ve aslında tasarım gayet başarılı eline yüregine saglık ama orda herşey vektörelken neden ayçicek resim olmamış onuda vekötrel bi çalışma kullanırsan gayet güzel olur.
domatesler ise sadece usta havada kalmış.. ama yinede güzel başarılarını dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
1canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1canan

Grafiker / Gümüşhane

Alt 26-06-2008 #4
şoyle bi baktıgımda çok fazla detay var özellikle mayonezde mesala aycıceklerının opasıtesini düşürüp ustayı daha fazla ön plana çıkarabılırdın renk uyumun güzel ama yazıları düzenlemelisin
Bu mesajdan alıntı yap
BYsameTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BYsameTR

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 27-06-2008 #5
ARKADASIM;Tasarimin öncelikle cok guzel olmus! ama sanki her iki resimde oldugu gibi text lerde problem var gibi NET 700gr yazan bolumde asagiya indirebilirsin bence ve ayrica su usta amcami azdaha one cikarirsan guzel bir tasarim cikar ortaya mayonez & ketçap
Bu mesajdan alıntı yap
kubrakoyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kubrakoyn

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2008 #6
eline saglık. ama her iki calısmadada aşçı cok ayrı kalmıs bariz bütünleşmemiş calısmalarla..göze batıyor..net:700 gr cok büyük ,ikincisinde degil ma birinci calısmada hos kacmamıs eline saglık..
Bu mesajdan alıntı yap
gacal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gacal

Öğrenci (Grafik) / Tekirdağ

Alt 01-07-2008 #7
bence her ikisi de çok güzel, emeğine sağlık...pazarlama ve satıştan gelen biri olarak farklı bir açıdan bakıyorum belki ama sonuçta yaptığımız işin pazarlama ve satışın bir parçası olduğunu düşündüğümde, ürünün satınalma kararını verecek müşteri kitlesinin kimler olabileceğini tahminlemek, tasarımda dolayısıyla algıda neyi ön plana çıkarmamız gerektiğini hesaplayabilmek gerekli. Ürünlerin içeriğine baktığımızda ekonomik/endüstriyel vurgusu görüyoruz ama gramajlar son tüketici için de uygun..ekonomik/endüstriyel tanımlarıyla çok daha geniş bir müşteri profili olan son tüketiciyi kaçırmaz mıyız ? hadi onu düşünmedik o halde "ekonomik" oluşunu ve markadan ziyade ürün adlarını ön plana çıkarmak daha doğru olmaz mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2008 #8
Mayonezi ayçiçek yağı sandım, ketçapı ise, salçadır bu dedimmayonez & ketçap
Bu mesajdan alıntı yap
mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-07-2008 #9
mayonezin içine konan herşeyin resmi ambalajda yer almalı mı acaba.jpeg - vertörel uyuşmasına biraz daha dikkat etmeni öneririm ama gacal'ın söylediklerine sonuna kadar hak veriyorum pazarlamayla tasarım müşteri noktasında hep bir çatışma yaşıyor ve bunun engellenmeside zor görünüyor. emeğine sağlık arkadaşım nice tasarımlara...
Bu mesajdan alıntı yap
Webmaster MT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Webmaster MT

Grafiker / Ankara

Alt 04-07-2008 #10
Mayonezi ayçiçek yağı sandım, ketçapı ise, salçadır bu dedimmayonez & ketçap
walla ayne geri kalanlarında ise birinci resimdeki NET 700 biraz aşağı gelse yada iki resimde de biraz daha küçük fontla yazsan iyi olurmuş gibi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
endustriyel sofra ketcap, endustriyel ekonomik ekenomik, endustriyel sofra mayonez, mayonez ketap

Kapat
Şifremi Unuttum?