MBlog - Kendi çalışmam

Web Tasarımı - MBlog - Kendi çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Bu da benim nacizane blog'um. Aslında beta ve daha çok eskiği var ama tanıtıp, sizden gelen öneriler üzerine gidişata yön vermeye karar verdim. Kontrol paneli ve blog'u iki ...

MBlog - Kendi çalışmam
mozkaradas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mozkaradas

Webmaster / İstanbul

MBlog - Kendi çalışmam

Alt 28-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu da benim nacizane blog'um. Aslında beta ve daha çok eskiği var ama tanıtıp, sizden gelen öneriler üzerine gidişata yön vermeye karar verdim. Kontrol paneli ve blog'u iki template olarak alıp, onları tek bir veritabanında birleştirdim. Tasarımlar bana ait olmasa da diğer herşeyi asp'de kendim kodladım. Bir nevi kendimi geliştirmek için yaptığım birşey diyebilirim, tabi ilk göz ağrım.

Blog : www.ozkaradas.com - Mehmet ÖZKARADAŞ
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

demir1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demir1

Webmaster / Kocaeli

Alt 01-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hiç fena olmamış.

Bence slider'ın arka plan rengini o turkuvaz renginde bırakma, alt zeminle karışmayacak açıklıkta bir gri olabilir.

Onun dışında içerik bölümündeki kutucukların uzunlukları birbirlerinden farklı. (öyle olmadığını biliyorum ama) Hatalıymış gibi algıladığımı söyleyebilirim .

Son olarak belki, Get Your Newsletter kısmının arka plan rengini turkuvaz değil de Subscribe rss kısmı gibi kırmızı yapabilirsin, denemeden bilemeyiz tabi =)

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
antihacli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antihacli

Grafiker / Yozgat

Alt 01-04-2012 #3
güzel çalışma benim ki de historydesign.com istersen link değişimi yapabiliriz bu arada
Bu mesajdan alıntı yap
mozkaradas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mozkaradas

Webmaster / İstanbul

Alt 03-04-2012 #4
yorumlarınız için teşekkür ederim. dikkatlice okudum ve göz önünde bulundurucamdan emin olabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap