Mecidiyeköydeki ajansımıza photoshop ve Freehand'i çok iyi bilen tecrübeli bayan...

Sonuçlanan İlanlar - Mecidiyeköydeki ajansımıza photoshop ve Freehand'i çok iyi bilen tecrübeli bayan... ...

Mecidiyeköydeki ajansımıza photoshop ve Freehand'i çok iyi bilen tecrübeli bayan...
volkanckr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkanckr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mecidiyeköydeki reklam ajansımıza photoshop ve Freehand'i çok iyi bilen bayan tecrübeli grafiiker alınacaktır.
İlgilenenler hemen msj atarsa sevinirim.çok ACİL
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

masaimira isimli Üye şimdilik offline konumundadır

masaimira

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2010 #3
merhabalar,
ben 8 yıllık grafikerim.
mesaj atamıyorum, lütfen ********* a mail atarsanız, detaylı olarak görüşebiliriz.
iyi günler..
ceylan88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceylan88

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2010 #4
Merhaba..
Ben 2 mimari dekoratif sanatlar mezunuyum..yaklaşık 2 senedir grafikerlik yapıyorum.Photoshop ve freehand programlarını kullanıyorum.
Tel. numaram : *********
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2010 #5
merhaba
1 yıldan fazladır reklam ajansında çalıştım freehandi ve photoshopu aktif derecede kullanıyorum mail adresimden dönüş yaparsanız cv ve çalışmalarımı gönderebilirim. [COLOR="Red"]*********[/COLOR]
selincamcılar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selincamcılar

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-02-2010 #6
merhabalar 1,5 yıllık iş tecrübem var eskişehir ve istanbulda 4 ayrı firmada çalıştım.Resim öğretmenliği mezunuyum.Çizim konusunda sorunum yok.mecidiyeköyde ikamet ediyorum
E mail .: *********
mercanaykal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mercanaykal

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2010 #7
********* irtibata geçebililiz
m@bel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2010 #8
********* irtibata geçebililiz
firma ismi ve internet adresini öğrenebilir miyim ?
garfield isimli Üye şimdilik offline konumundadır

garfield(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2010 #9
merhaba kurtuluşta oturuyorum freehand photoshop corel kullanıcısıyım ********* eklerseniz
sevdam5728 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevdam5728

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2010 #10
Merhabalar..
Freehand, Photoshop, İndesign, Quark programlarını kullanmaktayım.. 7 yıllık Yayın ve Ajans tecrübeliyim..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları