mecidiyeköy'deki prodüksiyon ajansımıza grafiker yardımcısı stajer aranıyor!(BAYAN)

Sonuçlanan İlanlar - mecidiyeköy'deki prodüksiyon ajansımıza grafiker yardımcısı stajer aranıyor!(BAYAN) ...

mecidiyeköy'deki prodüksiyon ajansımıza grafiker yardımcısı stajer aranıyor!(BAYAN)
GRAFF isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFF

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 14-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mecidiyeköy'deki prodüksiyon ajansımıza grafiker yardımcısı stajer aranıyor!
(BAYAN)

ılgılenen arkadaslar buradan ulasabılırler....
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 21-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba.İlanınızı yeni gördüm .Eğer hala birine ihtiyacınız varsa ki umarım öyledir sizinle görüşmek isterim.Nasıl ulaşabilirim??
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-01-2008 #3
özel mesaj yoluyla ulaşabilir iletişim adresi isteyebilirsiniz
grafipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipek

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2008 #4
selam... 2 sene grafik tasarım okudum snra grafik kursuna gittim. bütün grafik programlarını biliyorum.. kendimi yetiştirebileceğim acil bi yer arıyorum...acil cevap bekliyorum
Alt 14-02-2008 #5
Merhaba Nasılsınız Ben Zeynep Iletişim Adresinizi Verirseniz Cv Mi Yollaya Bilirim Ilginize Teşekkürler.
artisan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artisan

Ressam / İstanbul

ilan

Alt 18-02-2008 #6
Merhaba.Mesaj kapasiteniz dolu olduğu için ordan ulaşamadım size mecidiyeköy de oturuyorum ilanınız geçerliyse görüşmek isterim.Kolay gelsin...
nsevgi2007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nsevgi2007

Desinatör / Ankara

Alt 18-02-2008 #7
Merhaba
ılanınızdaki Iş Imkanı Hala Mevcutsa
Size Ulaşabileceğim Adres Yada Tel Numarası Belırtmenizi Rica Ederim
Iyi çalışmalar
Alt 25-02-2008 #8
mesaj kutunuz dolu olduğu için size ulaşamadım.grafik kursuna gidiyorum.iş tecrübem yok.kendimi yetiştirebileceğim bir iş arıyorum.ilgilenirseniz sevinirim...
grafimel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafimel

Matbaacı / İstanbul

Alt 27-02-2008 #9
ben bu işle ilgileniorum
osi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osi(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2008 #10
merhaba bende mecidiyeköyde oturuyorum. Daha önce iş deneyimim var sizinle görüşmek isterim. Size ulaşabileceğim bir telefon yada mail adresi verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ajansmza, ajansımıza, aranyorbayan, aranıyorbayan, grafiker, mecidiyekydeki, mecidiyeköydeki, prodksiyon, prodüksiyon, stajer, yardmcs, yardımcısı