Med_cezir'in çalışmaları...

Serbest Çalışmalar - Med_cezir'in çalışmaları... Sponsorlu Bağlantılar İlk defa yapmış olduğum çalışmalar;olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Bu son eklediğim çalışmayı daha önce yapmıştım.Otomobili toprağa yansıtmaya çalıştım ama pek beceremedim.Yine de son yorum sizin...

med_cezir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

med_cezir

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk defa yapmış olduğum çalışmalar;olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Bu son eklediğim çalışmayı daha önce yapmıştım.Otomobili toprağa yansıtmaya çalıştım ama pek beceremedim.Yine de son yorum sizinMed_cezir'in çalışmaları...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hangi programda hazırladınız onlarıda belirtseniz daha fazla yorum alırsınız, program belirtmediğiniz için üstteki çalışma bir fotodan [COLOR="Red"]"trace"[/COLOR] yapılmış haline benzettim.
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 26-06-2008 #3
kesinlikle trace yapılmış bence.
Bu mesajdan alıntı yap

med_cezir

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-06-2008 #4
Adobe Photoshop CS2'de hazırladım bu çalışmaları.Trace derken neyi kastettiğinizi anlamadım?;Ancak bir aceminin sorabileceği bu soruyu(trace nedir?) sorsam beni mazur görür müsünüz?Çünkü ben de bir acemiyimMed_cezir'in çalışmaları...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Alt 26-06-2008 #5
iLk resim trace 2. resimde brush kokusu alıyorum 3. resimdede yansıma olmamış biraz daha sayutlanması ve yukarıdan aşağı doğru artması gerekirdi soyutluğun ...
Bu mesajdan alıntı yap

med_cezir

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-06-2008 #6
iLk resim trace 2. resimde brush kokusu alıyorum 3. resimdede yansıma olmamış biraz daha sayutlanması ve yukarıdan aşağı doğru artması gerekirdi soyutluğun ...
Trace'in ne anlama geldiğini bilmiyorum ama şöyle açıklayayım:1.çalışma:Hazır bir resim üzerinde Filter-Artistic-Cutout yaptım.2.çalışmada brush kullandım doğru.3.çalışmayı ise çok önceden öylesine yapmıştım.Aslında tam olarak yansıtamadığımı biliyorum.Ama yine de yorum almak istedim.Yorumunuz için teşekkürler grafixMed_cezir'in çalışmaları...Ve yorum yapan herkese teşekkürlerimi sunarım,arkadaşlar sağolun.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
Çalışmaları, medcezirin