Mediberk kartvizit

Kartvizit Tasarımları - Mediberk kartvizit ...

Mediberk kartvizit
b0reas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b0reas

Hiç Biri / Ankara

Mediberk kartvizit

Alt 01-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mediberk kartviziti

Mediberk kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 01-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sıradan bir çalışma olmuş, ancak mail adresinin başına messenger ikonunu koyman doğru değil. Sonuçta o adres mail adresidir, mesenger adresi değil.
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 01-08-2011 #3
üzerinde baya düzeltilmesi gereken yerler var 'kalp' çok bilindik bir obje farklı bir tasarım çok daha iyi durabilir
yine de emek, emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

b0reas

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-08-2011 #4
valla o yaptıgım kartvizit'in aynısı bende var ona bakarak yapmaya calıstımm aynısı bi farkı yok adamlarda öyle yapmıs bende öyle yaptım o yüzdenn böyle olduu ...
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 11-08-2011 #5
valla o yaptıgım kartvizit'in aynısı bende var ona bakarak yapmaya calıstımm aynısı bi farkı yok adamlarda öyle yapmıs bende öyle yaptım o yüzdenn böyle olduu ...
siz daha farklı tasarımlar yaparak daha orjinal fikirler ortaya koyarsanız dikkat çekersiniz kopyaya gerek yok bence
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2011 #6
Öncelikle çalışma payı ve kesim payını düşünerek çalışmaya başlamalısın şayet bu kartvizit bu şekilde baskıya girmiş olsa alt kısımdaki mail web adresi kesimde kesinlikle gidecektir buna dikket edersen.

Adres kısmında Numuna yazılmış Numune olması gerekmiyormu?

Bence bişeylerin aynısını yapmaktansa kendin farklı çalışmalar yaparak göze hoş gelebilecek kartlar çıkarabilirsin buda seni geliştirir ama bakarak malesef kartvizit çalışmalarını incele faydası olacaktır

emegine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

b0reas

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-08-2011 #7
yanlıs yazmısım orayı dogruu görmedim .Mediberk kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap