Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D

İlginç Videolar - Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D ...

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni erkek tarifimiz Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
İzlerken yıkılmıştım gülmekten sizlede paylaşıyorum Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Ya evet evet bu kadın gerçek Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 17-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Okann Bayülgen'in farkı bu işte Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-12-2009 #3
Okann Bayülgen'in farkı bu işte Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
yaa ben okan yüzünden alt komşumla kavgalıyım yaa Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D

Kahkamdan rahatsız oluyorlarmış Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D :lol:

Şimdi birde 3 gece :lol: :lol:
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 25-01-2010 #4
Bu kadınla geçtiğimiz günlerde bir restaurantda yemek yerken karşılaştım Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Tam arkamda oturuyordu. Biz yemek yeyip çıkana kadar telefonla avazının çıktığı kadar bağırır şekilde yine izdivaç proğramı hakkında konuşuyordu Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D gülmekten zor yedik yemeği Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D hemen kaçtık ordan dayanılır gibi değil Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-01-2010 #5
Bu kadınla geçtiğimiz günlerde bir restaurantda yemek yerken karşılaştım Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Tam arkamda oturuyordu. Biz yemek yeyip çıkana kadar telefonla avazının çıktığı kadar bağırır şekilde yine izdivaç proğramı hakkında konuşuyordu Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D gülmekten zor yedik yemeği Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D hemen kaçtık ordan dayanılır gibi değil Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Vallaha mı be cengoo Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D :lol: :lol: :lol:
ee peki bulabilmiş mi döşüü kıllı bir koca Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 26-01-2010 #6
bilmiyorum ama çok yoğun bir telefon trafiği vardı kadının Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D ve öyle bir konuşma tarzı varki orada bulunan herkes konuya çok iyi idrak etti Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Aradığını bulamamış galiba ama başka bi arkadaşı ile konuşuyordu sana ne zaman evlenme teklifi etti falan diye orda ben koptum zaten Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D yanında iranlı bi kız vardı ama kız harbiden on numara Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D oda katılacakmış proğrama ne oldu bilmiyorum Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-01-2010 #7
bilmiyorum ama çok yoğun bir telefon trafiği vardı kadının Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D ve öyle bir konuşma tarzı varki orada bulunan herkes konuya çok iyi idrak etti Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Aradığını bulamamış galiba ama başka bi arkadaşı ile konuşuyordu sana ne zaman evlenme teklifi etti falan diye orda ben koptum zaten Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D yanında iranlı bi kız vardı ama kız harbiden on numara Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D oda katılacakmış proğrama ne oldu bilmiyorum Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
ee tamam madem sende katıl programa kıza talip ol Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Muradına er iştee Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
hem iranlı olduğunu nerden biliyorsun?
bir bakışta memleketini mi anladın? Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 26-01-2010 #8
Hayır telefonda kızı tarif ediyordu konuştuğu kişiye Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-02-2010 #9
Hayır telefonda kızı tarif ediyordu konuştuğu kişiye Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D he sen öyle mi anladın hatunun taş olduğunu ? Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D :lol:
Allah iyiliğini versin Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 11-02-2010 #10
Hayır bakma ihtiyacı hissettim arkadaşımın uyarısından sonra. Öylelikle görmüştüm Medya Kralı :Benim erkeğim kıllı olmalııı :D
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları