"Mehmet Naber" bitti ve indirmeye hazır

Deneme Çalışmalar - "Mehmet Naber" bitti ve indirmeye hazır Sponsorlu Bağlantılar Uzun süre önce, yeni bir mizanpaj programı üzerinde denemeler yapaken başladım bu projeye. Sonunda ortaya çıkan iş başlarken düşlediğimden çok farklı oldu. Aklımda herhangibir resmin etrafına eklenmiş anlamsız ...

elmeo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elmeo

Hiç Biri / Antalya

Alt 03-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun süre önce, yeni bir mizanpaj programı üzerinde denemeler yapaken başladım bu projeye. Sonunda ortaya çıkan iş başlarken düşlediğimden çok farklı oldu. Aklımda herhangibir resmin etrafına eklenmiş anlamsız cümleler varken bir de baktım o cümleler anlam kazanmış ete kemiğe bürünmüş. Umarım sizde okurken en az benim yaparken aldığım kadar keyif alırsınız.
Egemen medyaya inat onlarla dalga geçerken kendimizi eleştiren apoletsiz, apolitik, birazda edepsiz gazetemi okumak için aşağıdaki dosyayı indirin yeter. Her ne kadar toplum olarak okumayı sevmesekte sizlere iyi okumalar.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Mehmet Ağan
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

doanjhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doanjhan

Grafiker / İzmir

Alt 08-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel bir çalışma , basılı yayınları çok güzel incelemişsiniz ve çalışmanız da birebir yansıtmışsınız. Reklamlar da çok hoşuma gitti "Mehmet Naber" bitti ve indirmeye hazır Ancak tüm sayfalar renkli olduğundan , bir gazeteyi değil de daha çok bir dergiyi anımsattı bana . Çok güzel , emeğe saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Elbruz46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elbruz46

Öğrenci (Diğer) / Kahramanmaraş

Alt 08-10-2009 #3
Güzel bir çalışma , basılı yayınları çok güzel incelemişsiniz ve çalışmanız da birebir yansıtmışsınız. Reklamlar da çok hoşuma gitti "Mehmet Naber" bitti ve indirmeye hazır Ancak tüm sayfalar renkli olduğundan , bir gazeteyi değil de daha çok bir dergiyi anımsattı bana . Çok güzel , emeğe saygılar.
HaberTurk Gazetesinin de tüm sayfaları renkli...
Bu mesajdan alıntı yap
elmeo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elmeo

Hiç Biri / Antalya

Alt 10-10-2009 #4
Aslında dediğiniz gibi renkli olması onu gazeteden daha çok dergiye benzetti, bende haberlerden birinde bu konuya değindim. Gazete gibi başlayıp dergi gibi ilerleyen bi yapısı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Tasarım açısından çokta kasmadım kendimi tıpkı yazılar gibi herşey doğaçlama oldu. Sonuçtan çok memnun olmasamda amacına yeteri kadar hizmet ettiğini söyleyebilirim. Bu arada yorumlarınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap