Mehmet ÖNGEL Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Logosu

Logo Tasarımları - Mehmet ÖNGEL Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Logosu ...

mehmetfuat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetfuat

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 19-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
Yaklaşık 8-10 gün (belkide daha az bir süre) önce "grafikerlernet"e üye oldum.. 45 yaşındayım..Asıl mesleğim Devlet Memurluğu olup daha önce hiç grafik çalışması yapmadım. Bu sayfaya üye olduktan sonra bu sayfaya katkıda bulunan arkadaşlardan edindiğim bilgilerden yararlanarak ilçemize (samsun-Havza) yeni açılan "Mehmet ÖNGEL Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi" için logo (!) hazırladım. Logonun (ve 45 yaşındaki grafik öğrencisi Mehmet ÖNGEL Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Logosu ağabeyinizin grafik öğreniminin) geliştirilmesi için yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim..
Hepinize çalışmalarınızda başarılar dileği ile en içten saygı ve sevgilerimi sunarım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mehmetfuat

Alt 20-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Anlaşılan hiç kimse söyleyebilecek bir şey bulamadı benim logoya Mehmet ÖNGEL Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi LogosuMehmet ÖNGEL Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi LogosuMehmet ÖNGEL Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Logosu
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 20-07-2008 #3
bu konuda amatör olmanıza rsagmen güsel bir çalışma emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

mehmetfuat

Alt 20-07-2008 #4
bu konuda amatör olmanıza rsagmen güsel bir çalışma emeğinize sağlık...
Sevgili "blueden" öncelikle ilginize teşekkür ederim...Evet..Şu aşamada kendimi "Amatör Grafikçi" olarak tanımlamam bile belki mümkün değil fakat yakın bir gelecekte bu çalışmam hakkında yorum yapmaya tenezzül etmeyen profesyonellerimiz benim çalışmalarım hakkında düşünce ifade etmek için sıraya girecekler Mehmet ÖNGEL Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Logosu "Öğrenmenin yaşı yoktur"
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2008 #5
Sevgili "blueden" öncelikle ilginize teşekkür ederim...Evet..Şu aşamada kendimi "Amatör Grafikçi" olarak tanımlamam bile belki mümkün değil fakat yakın bir gelecekte bu çalışmam hakkında yorum yapmaya tenezzül etmeyen profesyonellerimiz benim çalışmalarım hakkında düşünce ifade etmek için sıraya girecekler Mehmet ÖNGEL Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Logosu "Öğrenmenin yaşı yoktur"
bunu tenezzül etmemek olarak algılamayın lütfen... sadece bazen profesyonellerin de basiretinin bağlandığı yorum yapamadığı anlar olabilir... öyle değil mi Mehmet ÖNGEL Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Logosu
Bu mesajdan alıntı yap
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-07-2008 #6
daha farklı renkler kullanmanı tavsiye ederim emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2008 #7
Eleştirilecek çok şey var ama logo tasarımında simetrik yapılanmadan uzak durmanı tavsiye ederim.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2008 #8
ilk çalışmana göre ellerine sağlık diyorum
fakat logo yapmaya devam ediceksen ayrıntılra dikkat etmelisin
gölge kullanma ve renk seçimi önemli baskıdan geçecek logoda renkler önemli ve minimize edildiğinde bile kurumun kimliği anlaşılabilmeli
Bu mesajdan alıntı yap

mehmetfuat

Alt 21-07-2008 #9
Şu ana kadarki tüm eleştiri ve yorum sahibi arkadaşlara teşekkür ediyorum. Önerilerinizi dikkate alacağım..Logonun rengi başta olmak üzere logoda yapılması gereken değişiklikler konusunda önerisi olan var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 21-07-2008 #10
Renkler üzerinde biraz daha çalışırsan abi daha güzel olabilir emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
eğitim, logosu, mehmet, merkezi, rehabilitasyon, öngel, özel