MEKKE YAYINEVİ Hazırlanmış Logo Tasarımım

Logo Tasarımları - MEKKE YAYINEVİ Hazırlanmış Logo Tasarımım Sponsorlu Bağlantılar O AŞK VE MUHABBET ŞEHİR BU ÇİZGİLERE SIGMAZ AMA BEN GENEDE TASARIMIMI PAYLAŞMAK İSTEDİM SİZLERLE...

lance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lance

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya19

Alt 11-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

O AŞK VE MUHABBET ŞEHİR BU ÇİZGİLERE SIGMAZ AMA BEN GENEDE TASARIMIMI PAYLAŞMAK İSTEDİM SİZLERLE MEKKE YAYINEVİ Hazırlanmış Logo Tasarımım

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bygrafikir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafikir

Grafiker / Ankara

Alt 12-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emeğine sağlık. Lakin "Mekke Yayınevi" yazısı ile "Vav" harfi ile kombine ederek farklı bir çalışma olsaydı biraz "Ekslibris" tarzında sanki daha bi logo olurdu. İyi çalışmalar başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

lance

Alt 13-03-2012 #3
emeğine sağlık. Lakin "Mekke Yayınevi" yazısı ile "Vav" harfi ile kombine ederek farklı bir çalışma olsaydı biraz "Ekslibris" tarzında sanki daha bi logo olurdu. İyi çalışmalar başarılar dilerim...
Yorumlarınızdan Dolayı Teşekkür Ederim MEKKE YAYINEVİ Hazırlanmış Logo Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Dragon LEE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dragon LEE

Webmaster / Kocaeli

Alt 13-03-2012 #4
Kitap kapağı bile olabilir.. Harfin çöl rengi tonlarında olması da güzel, sanki gündüz sarıdan gece kızıllaşan kumları anımsatmış.. genelde deve figürü çölle daha bağdaştırıcı gelir insana, ama kuşların kullanımı güzel olmuş.. konu MEKKE olunca da, sanki kuşlar ebabil kuşlarıymış gibi nir his uyandırdı..
Bu mesajdan alıntı yap

lance

Alt 14-03-2012 #5
Kitap kapağı bile olabilir.. Harfin çöl rengi tonlarında olması da güzel, sanki gündüz sarıdan gece kızıllaşan kumları anımsatmış.. genelde deve figürü çölle daha bağdaştırıcı gelir insana, ama kuşların kullanımı güzel olmuş.. konu MEKKE olunca da, sanki kuşlar ebabil kuşlarıymış gibi nir his uyandırdı..
Degerli yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim MEKKE YAYINEVİ Hazırlanmış Logo Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
smartdark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smartdark

Sanat Yn. / Bursa

Alt 26-03-2012 #6
vav ve kuşları katınca çok amatörce duruyor. yazı içinde kayboluyor. vav harfi ile mekkenin de birbiriyle ilgisi yok.

sadece yazı olsa minimalist ve profesyonelce durur. logoda illa grafik kullanılacak diye bir kural yok.
Bu mesajdan alıntı yap

lance

Alt 26-03-2012 #7
Iyi güzel yorum yapmışsında benım kuşları kullanmamdakı amaçım fil suresinde geçen kuşlarla ilgili ki ayetti araştırman senın için iyi olucakdır.
Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 27-03-2012 #8
daha iyi olabilirdi. renginide vişne çürğü rengi ile degrade yapsana daha iyi olucak bence üzerinde yeniden uğraş yeni bir şey yap.
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 27-03-2012 #9
üzerinde biraz daha çalışırsan renklerde ve şeklinde daha güzel olacağına inanıyorum MEKKE YAYINEVİ Hazırlanmış Logo Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap