melankolia

Tipografi Tasarımları - melankolia Sponsorlu Bağlantılar depresyonla ilgili bi çalışma yapmıştım ama kardeşim melankolia fikrini sundu ve ortaya böle bişi çıktı yorumlarınızı bekliyorum......

melankolia
mine48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mine48

Grafiker / Muğla

melankolia

Alt 11-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

melankolia
depresyonla ilgili bi çalışma yapmıştım ama kardeşim melankolia fikrini sundu ve ortaya böle bişi çıktımelankolia yorumlarınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 11-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok guzel değil ama eh idare eder denilenlerden olmus...
Bu mesajdan alıntı yap
buket topal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buket topal(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2008 #3
bence çalışma güzel fakat o ipin etrafındaki rengi tamamen silmiş olsan daha hoş olur sanırım emeğine saplık
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 11-08-2008 #4
ipin üstüne yazı koymamsan ve daha sık olsa yazılar daha ii durur bence göz doldurur en azındanmelankolia bu sefer pek sabırlı olamamışsın anlaşılan 4 günlük çalışmanın üzerine eline sağlık daha güzellerini paylaşacaksındır eminimmelankolia
Bu mesajdan alıntı yap
mine48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mine48

Grafiker / Muğla

Alt 11-08-2008 #5
ipin üstüne yazı koymamsan ve daha sık olsa yazılar daha ii durur bence göz doldurur en azındanmelankolia bu sefer pek sabırlı olamamışsın anlaşılan 4 günlük çalışmanın üzerine eline sağlık daha güzellerini paylaşacaksındır eminimmelankolia
ewet öyle oldu pek sabır gerekmedi bu çalışmada çok uzun sürmedi. yazıları bu şekilde yazmak kardeşimin fikriydi bu çalışmayı yapıp buraya koymamı istedi. bende koydum şuan dediğiniz gibi çalışmadaki yazıları daha sık gibi düşünüyorum ama buseferde biraz karışık olmazmıydı?..(yorumlarınız içinde teşekkür ederim)
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 11-08-2008 #6
Yazılar adamın ağzından çıkıyomuş gibide olabilirdi buda benden bir fikir
Bu mesajdan alıntı yap
GoZuDeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GoZuDeM

Grafiker / Denizli

Alt 18-08-2008 #7
acıkcasını soyleyeyım tıpografı adına ve tasarım adına bana hıc bırsey cagrıstırmıyor.tasarım kurallarının bir tanesını bıle gormedim.daha ıyısını yapacagını umuyorum.yınede emegıne saglık
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
melankolia

Kapat
Şifremi Unuttum?