Meme Kanseri | Afiş Çalışması

Afiş Tasarımı - Meme Kanseri | Afiş Çalışması ...

reis_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reis_

Webmaster / Antalya

Alt 22-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Meme kanseri temalı afiş çalışmaları.

Modelin orjinal linkini veremiyorum "art nude" olduğu için forumda paylaşmam doğru olurmu bilmiyorum. Modelin orjinal halini görmek isteyen arkadaşlar.

http://reis-07.deviantart.com

İngilizce :

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

istakozzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istakozzz

Grafiker / Adıyaman

Alt 25-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
genel olarak iyi duruyo ama açik olan meme rahatsız edici meme üzerine kırmızı bir serit çekip tipografiyi buraya tasıyabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
OguzOzaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 25-10-2011 #3
Açıkcası bende diğer hususlara fikat etmedim.Afişe baktığımda en belirgin olan şey göğüs bölümü rahatsız edici.Ne biliyim mesela oraya elini koyabilirdi resimdeki kişi...
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 25-10-2011 #4
emeğine sağlık , fazla yormaya gerek yok arkadaşlara katılıyorum, genel olarak iyi bir çalışma..Meme Kanseri | Afiş Çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 25-10-2011 #5
bu afişi kim yapmış ya da size mi ait
Bu mesajdan alıntı yap

reis_

Webmaster / Antalya

Alt 26-10-2011 #6
bu afişi kim yapmış ya da size mi ait
olmayan memeden rahatsız olmanız lazım aslında. erotik çağrışım falan yaptığı için rahatsız olduysanız o meme o yüzden orda değil. ha teknik olarak eleştirmek isterseniz zaten modelin orjinali için link verdim.

yorum yazdığınız için ayrıca teşekkür ederim.

afiş bana ait.
Bu mesajdan alıntı yap
istakozzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istakozzz

Grafiker / Adıyaman

Alt 26-10-2011 #7
bence göğsü olmaması insanın içini kıyıyo... galiba tam olarak rahatsız eden bu... yani sizin disiniz ağrıyo siz doktora gidiyosunuz tedaviye ama masaya oturduktan sonra insan ürküyo oradaki edevatlardan veya itici gelmeye baslıyo... mesala hastane kokularıda bazı insanları bunaltır kendini kötü hisettirir... çalısmayı herseyiyle bir tarafa bırakıyorum forumda dikkat edilip tartısılması gereken bir konuyu ortaya çıkardı... çalısmayı bu yüzden değerli buluyorum... tasarımın psikolojik etkileri...
Bu mesajdan alıntı yap

reis_

Webmaster / Antalya

Alt 26-10-2011 #8
bence göğsü olmaması insanın içini kıyıyo... galiba tam olarak rahatsız eden bu... yani sizin disiniz ağrıyo siz doktora gidiyosunuz tedaviye ama masaya oturduktan sonra insan ürküyo oradaki edevatlardan veya itici gelmeye baslıyo... mesala hastane kokularıda bazı insanları bunaltır kendini kötü hisettirir... çalısmayı herseyiyle bir tarafa bırakıyorum forumda dikkat edilip tartısılması gereken bir konuyu ortaya çıkardı... çalısmayı bu yüzden değerli buluyorum... tasarımın psikolojik etkileri...
yorumun için teşekkür ederim arkadaşım.. olayın kötü yanlarını işlediğim kısmına katılıyorum bilinçli olarak bu şekilde yaptım. insanlarda soğuk su etkisi yaratmasını istediğim için biraz.
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 27-10-2011 #9
Öncelikle afişin mesajından çok, görselin belirli bir noktasına takılınmasından rahatsızlık duyduğumu belirtmek isterim.
Afişlere gelince çok başarılı buldum.Renkler, arka plan, slogan,görsel gayet yerinde olmuş.Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-10-2011 #10
Vurucu olması gereken bir çalışma haklısınız ama direkt olarak kanseri vurgulayan kısa saç kısmına girmiş çalışma.. Meme kanserinde 4 tedavi unsuru var.

•Cerrahi tedavi
•Radyoterapi
•Kemoterapi
•Endokrin tedavi (Hormon tedavisi)

Renk ve slogan başarılı..Benimde dikkatimi çeken buyduMeme Kanseri | Afiş Çalışması Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları