Mendos Tahin Etiketi

Ambalaj Tasarımı - Mendos Tahin Etiketi Sponsorlu Bağlantılar Mendos Tahin etiketi... Eksikler yada fazlalıklar için yorumlarınıza......

Mendos Tahin Etiketi
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Mendos Tahin Etiketi

Alt 07-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mendos Tahin etiketi...
Eksikler yada fazlalıklar için yorumlarınıza...

Mendos Tahin Etiketi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 10-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Amacım flood yapmak değil ama merak ettim, acaba çalışma gözükmüyormu, yada hiç fikir beyan edilmeyecek gibimi Mendos Tahin Etiketi Özellikle müşterim burdaki yorumları görmek istedi...
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 10-12-2010 #3
ben beğendim içinde bir çok nesne olmasına ramen sade ve hoş görünüyor.
eline emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
YUSUF AKKAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YUSUF AKKAŞ

Grafiker / Konya

Alt 12-12-2011 #4
emek çekilmiş,çok da güzel olmuş,elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 12-12-2011 #5
emek çekilmiş,çok da güzel olmuş,elinize sağlık
Teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 12-12-2011 #6
bundan iyisi şamda tahin Mendos Tahin Etiketi emeğine sağlık güzel olmuş, fakat tabak görselini biraz daha belirginleştirebilirmisin diye düşünmedim değil ben ilk bakışda tabak içinde tahin oldugunu zor algıladım..yada yorgunum ondanda olabilirMendos Tahin Etiketi
Bu mesajdan alıntı yap

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 12-12-2011 #7
bundan iyisi şamda tahin Mendos Tahin Etiketi emeğine sağlık güzel olmuş, fakat tabak görselini biraz daha belirginleştirebilirmisin diye düşünmedim değil ben ilk bakışda tabak içinde tahin oldugunu zor algıladım..yada yorgunum ondanda olabilirMendos Tahin Etiketi
Tabi eleştirinin haklılık payı var, genellikle müşteri müdehalesi olduğu için renk, boyut, tipografi vs.. bazen insiyatifimiz şekillenebiliyor...
Bu mesajdan alıntı yap
ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2011 #8
Ben Fethiyedeyken tanışmıştım bu gıda firmasıyla
Bu mesajdan alıntı yap
sedatrew isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedatrew

Yrd. Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 15-12-2011 #9
çalışma çok şık çizgilerde gold kullanman iyi olmuş tahinle beraber uygun bir mozaik olmuş.....

markanın logosunda yaprak var ....onun yerine susam tanesi ile yapılmış bir logo daha iyi olabilirdi.
gördüğüm kadarı ile yazılar gayet net ve okunabilir halde ...arapça okuyamıyorum ama uyarmam gerekir arapça karakterler bazen hatalı olabiliyor o yuzden dikkatli çalışmanı tavsiye ederim.

üretim izinleri ve içindekiler herşey iyi sadelikte .....
barkot ve geri dönüşüm işaretleride ambalajın(markanın ) önüne geçmekyecek şekilde yerleştirilmiş.

son bir uyarı ....tarım ve köy işleri ürün etiketleri ile ilgili düzenlemesi 2012 de değişiyor.
Bu mesajdan alıntı yap

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 16-12-2011 #10
çalışma çok şık çizgilerde gold kullanman iyi olmuş tahinle beraber uygun bir mozaik olmuş.....

markanın logosunda yaprak var ....onun yerine susam tanesi ile yapılmış bir logo daha iyi olabilirdi.
gördüğüm kadarı ile yazılar gayet net ve okunabilir halde ...arapça okuyamıyorum ama uyarmam gerekir arapça karakterler bazen hatalı olabiliyor o yuzden dikkatli çalışmanı tavsiye ederim.

üretim izinleri ve içindekiler herşey iyi sadelikte .....
barkot ve geri dönüşüm işaretleride ambalajın(markanın ) önüne geçmekyecek şekilde yerleştirilmiş.

son bir uyarı ....tarım ve köy işleri ürün etiketleri ile ilgili düzenlemesi 2012 de değişiyor.
Güzel yorumuz ve uyarılarınız için teşekkür ederim...Ayrıca firma logosu bana ait değildir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
etiket, mendos tahin etiketi, tahin