Men's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum...

Moda ve Tekstil Tasarımı - Men's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum... ...

Men's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum...
nihat_g isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihat_g

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 26-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarımlarımdan birkaç parçayı sizinle paylaşıp fikrinizi almak istedim arkadaşlar. Yorumlarınızı bekliyorum. Özellikle işi bilen ustalardan...

Men's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum...Men's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum...Men's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum...
Men's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum...Men's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum...Men's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hukumsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hukumsuz

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Men's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum... zihnine sağlık iyi ve güzel çalışmalar.... T-shirtler daha güzel. Men's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
sound_88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sound_88

Öğrenci (Diğer) / Hatay

Alt 08-11-2011 #3
eline sağlık çok güzel bunlar bende öle deneme çalışmaları yapıyorum kıskandımMen's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum...hangi programı kullanıyosun
Bu mesajdan alıntı yap

nihat_g

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2011 #4
photoshop ve corel draw programlarını birlikte kullanıyorum bu çalışmalarda...beğenmenize sevindim...
Bu mesajdan alıntı yap
sound_88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sound_88

Öğrenci (Diğer) / Hatay

Alt 11-11-2011 #5
t-shirtleri nerden indirdiniz acaba bende yaptığım çalışmaları sizin gibi t-shirtlerin üzreinde sergilemek istiyorum gerçekten çok güzeller tekrardan elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

nihat_g

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2011 #6
t-shirt template lerini internetteki birtakım ücretli kaynaklardan edinebilirsin arkadaşım Men's Tee and sweats...Aramızda kalsın, ilk defa paylaşıyorum ;) yorumları bekliyorum... biraz araştırırsan karşına birçok kaynak çıkacaktır. açıkçası ben bir designer arkadaşımdan almıştım.
Bu mesajdan alıntı yap
urbank isimli Üye şimdilik offline konumundadır

urbank

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-11-2011 #7
usta eline sağlık gerçekten güzel çalışmalar bende bu işle uğraşıyorum ancak baya bir acemiyim buradan kısa bir anlatım yaparmısınız?
Bu mesajdan alıntı yap

nihat_g

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2011 #8
kısaca anlatmak pek mümkün olmasa da şöyle özetleyebilirim...öncelikle desenleri corel de bazı referans kaynaklardan da faydalanarak tasarımlara son halini veriyorum...sonrasında ise photoshop ta yukarıdakiler gibi sunuma hazır hale getiriyorum...biliyorum detaylı bir anlatım olmadı ama sen de kabul edersin ki pek de kolay değil yapmak, anlatmak da pek kolay olmuyor böyle olunca...
Bu mesajdan alıntı yap
urbank isimli Üye şimdilik offline konumundadır

urbank

Hiç Biri / İzmir

Alt 12-11-2011 #9
teşekkür ederim sizden rica etsem yüklediğim linkteki .tif dosyasını photoshopta inceleyip olup olmadıgını söylermisiniz .color range,paint bucket tool,silgi,brushes ve layerler ile yaptım başka bişey kullanmadım resimlerin kalitesi fena olmadıgı için ancak küçük boyutlu resimlerde o kadar becerikli değilim :

http://www.mediafire.com/?lv5wu7e5ggasfbw
Bu mesajdan alıntı yap

nihat_g

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2011 #10
dostum nacizane fikrim doğru yoldasın. pratik yaparak ilerletiyor insan becerilerini. bol bol pratik yapmanı öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
baskı, desen, desinatör, emprime, ev tekstili, havlu, kumaş deseni, t-shirt, t-shirt designer, t-shirt tasarımı, tasarımcı, tekstil, tekstil desen, tekstil deseni, tekstil tasarım, tekstil tasarımcısı, tekstil tasarımı, tekstile designer, textile, textile design, turistik, turizm, şal