menü çalışmam Hanımın Mutfağı Sulu yemek ve Izgara

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - menü çalışmam Hanımın Mutfağı Sulu yemek ve Izgara ...

tsira_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tsira_(35)

Grafiker / Ankara

Alt 24-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

Başlığınız bu seferlik tarafımca yeniden düzenlenmiştir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

tsira_(35)

Grafiker / Ankara

Alt 24-11-2009 #3
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-11-2009 #4
Ön ve arka kapak renginde uyum sorunu var.Ayrıca kullandığınız vektör yetersiz gelmiş.Tamamlayamamış sayfayı.
Bu mesajdan alıntı yap
minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-11-2009 #5
Fotoğraflar çok gelişigüzel koyulmuş gibi geldi bana. Ayrıca, pliliç, şinitze, sandiviç, tavuk göğüsü, plav gibi yazım hatalarınız var, lütfen çalışmanıza biraz yakınlaşıpta bakın, neden bu kadar özensiz davrandınız? Bir de fotoğraflardaki tutarsızlıklara şahsen ben çok sinirleniyorum, ordan burdan alındığı çok belli oluyor. Örneğin o portakal suyu fotoğrafı o kadar güzelken yanındaki limonata fotoğrafı neden o kadar kötü, veya o güzelim köfte ekmek fotoğrafının üstündeki tostlar neden ölmüş vaziyette?
Bu mesajdan alıntı yap

tsira_(35)

Grafiker / Ankara

Alt 25-11-2009 #6
Fotoğraflar çok gelişigüzel koyulmuş gibi geldi bana. Ayrıca, pliliç, şinitze, sandiviç, tavuk göğüsü, plav gibi yazım hatalarınız var, lütfen çalışmanıza biraz yakınlaşıpta bakın, neden bu kadar özensiz davrandınız? Bir de fotoğraflardaki tutarsızlıklara şahsen ben çok sinirleniyorum, ordan burdan alındığı çok belli oluyor. Örneğin o portakal suyu fotoğrafı o kadar güzelken yanındaki limonata fotoğrafı neden o kadar kötü, veya o güzelim köfte ekmek fotoğrafının üstündeki tostlar neden ölmüş vaziyette?
sizi bu kadar sinirlendireceğimi bilseydim bu firmaya bi fotoğrafçı tutardım. fotoğraf vermedikleri için ordan burdan tamamlamak zorunda kaldım. ayrıca ölmemiş tost nasıl oluyo onu da hiç bilmiyorum.
yazım hataları sonradan düzeltildi zaten ama teşekkürler yinede. baskıya bu şekilde gitmedi yani.
sizin fikrinizdir saygı duyarım tabi ama özenerek çalıştım özensiz olduğu konusuna katılmıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
designerMUSTI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerMUSTI

Grafiker / Bolu

Alt 25-11-2009 #7
Fena sayılmaz fakat üstteki sayfalar gibi alttakileride canlı renklerden oluşan arka planlar kullanmanızı tavsiye ederim.
Tebrik ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

tsira_(35)

Grafiker / Ankara

Alt 25-11-2009 #8
Fena sayılmaz fakat üstteki sayfalar gibi alttakileride canlı renklerden oluşan arka planlar kullanmanızı tavsiye ederim.
Tebrik ederim...
teşekkür ederim alt kısma koyduğum iki sayfa iç sayfası yeşil ve turuncudan açarak yaptım yani dış koyu iç açık ama farklı renk de denenebilir evet teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap