menü çalışması

Afiş Tasarımı - menü çalışması Sponsorlu Bağlantılar Shot at 2007-07-03...

menü çalışması
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

menü çalışması

Alt 03-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

menü çalışması
Shot at 2007-07-03
menü çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 03-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence rengi kesin değiştirmelisin çok soluk, sonra yazılar karışık duruyor daha anlaşılır bir font, ytl ler fiyatlardan büyük olmasın.Nasıl olsa renkli bir iş renklendir dikkat çeksin cezbetsin toprağım .. nacizene fikrimdir bunlar usta sensinmenü çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-07-2007 #3
[COLOR="Purple"][FONT="Comic Sans MS"]zemin de biraz daha açık ton kullanırsanız sanırım yazılar biraz daa ön plana çıkacktr..
ve güsel bi tasarım emeğinize sağlık..[/FONT][/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
DeFacto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeFacto(45)

Grafiker / Bursa

Alt 04-07-2007 #4
valla bencede zemin tonu hoş durmuyor...
Alttaki resimlerin sralamasınıda istersen netten başlayıp bir diyeri daha açık tramlı, diğeri çok daha açık tramlı olabilir, ortada net olması bence iyi olmamış...
Bu mesajdan alıntı yap
yldoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yldoz

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2007 #5
Güzel bi çalışma ama renklerde biraz problem var.
Başlıklar olarak zemin içinde kullandığın ürünlerin yanındaki ":" atman lazım çünkü bi zemin içinde ayırmışın. Birde Fiyatlarin olduğu zeminlerin degradesini ters yöne çevirirsen hem YTL nin büyüklükleri belli olmaz hemde ürünlerin fiyatları daha belirgin olur.
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 04-07-2007 #6
bu tamamen istem dışı bir iş müşteri tepemde durdu bitene kadar herşeyi kendi seçti.renkleri kahve dünyasıya o yüzdenmiş renkler.fontuda kendi beğendi ekranda.defacto haklısın o resimlerde hata var koyudan açığa gidebilirdim.evet toprağım ytl ler rakamlardan büyük durmuş ama tepende biri varken olmuyor eee birde acemilimizde var.ama renklerle oynama yapamam birde yazı fontu ile elimde değil :sad::sad:
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-07-2007 #7
Renkte bir sorun görmüyorum Sadece ön taraf çok haraketsiz duruyor... Anlaışan odur ki kahve ile ilgili bir işletme burası. Bence alttaki zemine benim ART CAFE afişindekine benzer bir kahve ile süt karışırken oluşan görüntü benzseri bir çalışma yapabilirsin. Ozaman tonlardaki göze rahatsız ediyormuş gibi gelen izlenimden de kurtulmuş olacağını düşünüyorum.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-07-2007 #8
dostum biraz daha çalışman lazım
kontrast birşeyler olması lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2007 #9
Bence renklerde ufak tefek değişikliklerle kaliteli varyasyonlar yakalanabilir ama bence birinci sorun kompozisyonda görsel ögelerin dağılımı çok dengesiz boşluk ve doluluk oranları yerinde değil, font kullanımı pekte başarılı sayılmaz.
Hepsinden önemlisi çok sıradan ve bilindik bir kompozisyon, özgünlük denilen kavramı ihmal etmeyelim arkadaşlar.

İyi çalışmalar.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2007 #10
Emeğine sağlık öncelikle,

renklerde ben problem göremiyorum bence güzel bir renk kahve dünyasına da uygun fakat tasarım çok fazla sade Cahit Bey'in de dediği gibi doluluk ve boşluklar orantılı değil. Zemine belki şefaf bir hareket katabilirsin.

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
menu calismasi