menu hakkinda yardim?

Temel Tasarım İlkeleri - menu hakkinda yardim? Sponsorlu Bağlantılar oncelikle herkese selamlarr... ben tasarimda biraz yeniyim tecrube edinmeye calsiyorumm... bu konuda onceden acilmis olabilirr.. goremedim. kusuruma bakmayin... ben bu siteden cok sey ogrendim paylasim bakimndan harika biyerr.. ...

menu hakkinda yardim?
artgraphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artgraphic

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

menu hakkinda yardim?

Alt 06-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

oncelikle herkese selamlarr... ben tasarimda biraz yeniyim tecrube edinmeye calsiyorumm... bu konuda onceden acilmis olabilirr.. goremedim. kusuruma bakmayin... ben bu siteden cok sey ogrendim paylasim bakimndan harika biyerr.. ben bi restorant menusu hazirlamak istiyorum ve hic tecrubem yok , menu yapimi hakkinda kisa ve net bi bilgi verebilirseniz sevinirim...
menu yapimda hangi programlarla calismaliyiz
photoshop olabilirmi(bi konuda pixel bakimndan iyi olmayacagini okudum)
ortalama boyutlari varmidir...
vs... simdiden cok tesekkurlerr... tekrardan; boyle bi konu acildiysa ozur dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
menuyu photoshopta tabiki calısabilirsin eger basarabilecegine inanıyorsan ama dikkat etmen gereken zeminli calısyorsan bence sayfayı tasırmalı olarak calıs yani asıl ebadın neyse biraz buyuk calıs ki kesilince kenarlarda beyazlık kalmasın bunun dısında corel freehand yada illustratordede calısabilirsin boyutlara gelince genelde a3 yada a4 tek kırım calısılır ama değişik menulerde var forumda hazırlanmıs
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2008 #3
Bence çalışmaları olabildiğince vektörel çalışmalısın. Sonradan değiştirilme kolaylığı olsun, baskı sonrasi olsun, her yönden daha iyidir. Resim düzenlemede photoshopun üzerine yoktur ama dizayn yapmak için freehand, illustrator, corel gibi programları kullanman daha uygun olacaktır. Boyut konusu değişkendir, bunu bilmen lazımdı maliyet hesabı ona göre yapılıp sipariş alınmıştır çünkü.
Bu mesajdan alıntı yap
KßR_grfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KßR_grfk(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16-07-2008 #4
bilgiler için tesekkürler arkadşlar.. bende bilmiordum öğrenmiş oldum menu hakkinda yardim?menu hakkinda yardim?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
hakkinda, menu, yardim