menü tasarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - menü tasarım Sponsorlu Bağlantılar bu benim yapmış olduğum çalışma. diğer arkadaş benden önce başlamıştı ve daha önce bitirdi. o gösterildi ve beğenildi benimki onun için biraz eksik ve yarım ama beğeninize sunmak ...

menü tasarım
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

menü tasarım

Alt 06-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu benim yapmış olduğum çalışma. diğer arkadaş benden önce başlamıştı ve daha önce bitirdi. o gösterildi ve beğenildi benimki onun için biraz eksik ve yarım ama beğeninize sunmak istedim. menü tasarım

menü tasarım

[COLOR="Red"]diğer arkadaşın yaptığı çalışma
[/COLOR]

menü tasarım

menü tasarım

menü tasarım

menü tasarım

menü tasarım

menü tasarım

arkadaşlar sondaki tamamlanmış ve bitmiş olan işin kapağı deri cilt olacak onun için kapak çalışması yok.

her ikisi içinde yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DeFacto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeFacto(45)

Grafiker / Bursa

Alt 06-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ellerine saglık hoş çalışmalar...

Ama.... menü tasarım

ilk resimdeki fon rengi ne abi öyle diğer fonlarla bi bağlantısını göremedim, birde baskıdan sonra ne hal alır bilemem. O KERVAN yazısı çok sıradan olmuş diğer ana başlık fontların ondan daha iyi. Bence KERVAN'ın fontu değiştirlmeli...Menülerin sağ ust kısmındaki K harfleri ? KERVAN ın K si deme... menü tasarım Eğer KERVAN'ın K si ise bence aynı fontun K harfi olmalı. İlk resimdeki Kalp de bence oraya yakışmamış Kaldırılmalı o kalp başka bi obje konulabilir...

Ellerine sağlık Güzel tasarım...
Bu mesajdan alıntı yap

quick

Alt 06-07-2007 #3
"K" harfinin ne anlamı olduğunu hiç sormadım ama Kervan 'ın K'sı olduğunu sanmıyorum ama öyleyse aynı fontta yapmasını söylerimmenü tasarım

Kervan'ın fontu o hocam değiştiremeyiz logosu gibi, işletmenin kapısında ve herşeyinde o font ve kalple kullanılıyor
yorum için teşekkürler

resimleri düzenlendiğin için ayrıca teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

quick

Alt 10-07-2007 #4
hocam biraz eleştirin ya menü tasarım hatalarımızı görelim kendimizi geliştirelim menü tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 10-07-2007 #5
Benim gördüğüm ilk çalışmada yazılar kenarlara çok yakın biraz pay verirseniz kaza kurbanı olmaz.
Renk alternatifi bakabilirsin.

Genel olarak güzel emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 11-07-2007 #6
genel olarak güzel ama bende kervan fontuna takmış durumdayım.Kendi yazı stili belki ama hoş durmamış bu tasarımda.Çünkü tasarım gerçekten güzel.Bunun dışında bikaç tavsiyem daha olacak.Bazıyerlerde kırmızı alanlar kullanmışsın.Bu alanlar renk bakımında göz yorgunluğu yaratıyor.Opacity olarak biraz daha rengi açarsan temel renk olarak kullandığın turuncuyla daha uyumlu olacaktır.Bir diğer şikayetim de Çorbalar Pizzalar Ana yemekler vs. yazılarının kimileri üstte resim alt çizgisinde, kimileri ise resimden bağımsız olarak aynı sayfanın dibinde bulunuyor.Bu gerçekten büyük uyumsuzluk.Hepsi ya resimde yada sayfanın altında olsa daha hoş olacak.Ayrıca resim üzerinde olanlar biraz sönük kalmış.Baskı esnasında çok belirgin olmayabilir bu yazılar.Biraz daha canlı renk yada daha kalın kontür kullanılabilir.Güzel çalışma ellerinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-07-2007 #7
Harika olmuş, ama açıklamalı verdiğin menülerde satır arasını hafi açarsan sanki daha rahat okunacakmış gibi geliyo bana. Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

quick

Alt 13-07-2007 #8
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar bu iş henüz basılmamıştı tavsilerinizi uygulamaya çalışacağım (bu tasarıyı ben yapmadığım kesin birşey diyemiyorum)

teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
creative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creative(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-07-2007 #9
merhaba... ikinci tasarimdan bahsetmek istiyorum ben...

eger yazi alanlarini siyah yaparsan menüdeki fiyatlar her degistiginde menü tekrar tekrar basilmaz.... sadece siyah renkler basilarak maaliyetlerde düsürülmüs olur...

bu sekilde yapmanla tasariminda cok fazla degisecegine inanmiyorum...

ayrica salatalarda kullandigin fotografla diger fotograflar arasinda kadraj ve isik farkliliklari var gibi geliyo bana.. yaniliyomuyum?

basarilar..
Bu mesajdan alıntı yap

quick

Alt 13-07-2007 #10
yazıların altına siyah koymak maliteyi düşürür tasarıma birşeyler katar dediğiniz gibi ama firma için para önemli değil, zaten yılda bir kere yaptırıyor onda da yeni tasarım istiyor.

salata da arşivdeki en güzel salata resmi o, çekim olarak diğerlerinden farklı olduğu kesin. ayrıca fotoğraflardan fazla anlamıyorum kadraj falan ne olduğunu bilmiyorum menü tasarım

fiyatların altındaki siyah uygulamayı deneyeceğim

yorumun için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
menu, menu tasarim kervan