Menü Tasarimi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Menü Tasarimi ...

Konu Kapatılmıştır
Menü Tasarimi
creative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creative(37)

Grafiker / Kocaeli

Menü Tasarimi

Alt 05-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Antalya'da manti ve börek üzerine uzmanlasmis bir cafe.. bistro olma yolunda ilk adim olarak menü tasarimi yaptirmayi uygun görmüsler Menü Tasarimi

Geldiler, konustuk, fotograflar cekildi, örnek kompozisyonlar sunuldu ve tasarimlardan birine devam edilmesi istendi.. Ortaya cikan ürün bunlar...

Su an onaya gidiyo,,, onay gelmeden yorumlarinizi beklerim...

Menü Tasarimi

Menü Tasarimi
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 05-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben beğendim.. ellerine sağlık tebrik ederim.

creative(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 05-07-2007 #3
kücük bir bilgi...

***menünün kapali hali 170 mm x 340 mm dir... resimlerin üzerine local lac uygulanacaktir, komple mat selefonlu olup mukavvaya sivama yapilacaktir.
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2007 #4
ellerine sağlık harika görünüyor gözüme takılan bir kaç şey = soğuk içeceklerin üstünde bir hareket yapmışın diğer isimlerde neden yapmadın tatlılar vs.
ve soğuk içeceklerden de bir foto olsaydı bir bardak kola olabilir Menü Tasarimi veya limonata orası boş gözüküyor tasarım süper olmuş capcanlı çok teşekkürler bizlerle paylaştığın için.

Ayrıca fotoğraflar çok güzel söylemeden geçemeyeceğim Menü Tasarimi
laststrokee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laststrokee

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2007 #5
çok güzel olmuş ama madem daha onaylanmamış moru değiştirebilirsin. direkt battı o gözüme. yazı karakerleride menünün karakterine uymamış. fiyaların yazığı kısmından bahsediyorum. bideee o logonun altındaki ışıma ne öyle....Menü Tasarimi birazcık daha kurcala çok daha iyi olcak.

creative(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 05-07-2007 #6
fotograflari ajansimizin fotograf sanatcisi cekti.. bu isti gercekten basarili birisidir...

icecekler bölümüde coca cola görsel verecek.. onu bekliyoruz Menü Tasarimi sponsor olmusta menü ye ,, Menü Tasarimi

hareket olarak söyleye calistigin sey icon larmi anlayamadim.. eger onlar ise canim istemedi Menü Tasarimi yapmadim... dalgali renk harmonisi ise o zaken kalkcak ordan...

tesekkür ederim yorumlariniz icin...
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 05-07-2007 #7
benimde sıcak ve soğu içeceklerdeki markalar takıldı onlar olmazsa daha iyi olurmuydu acaba nazicane fikrim.gerçi ben acemi olarak yorum yapamam sonuçta canlı cıvıl cıvıl olmuş gerçekten iştah açıcı resimlerde

creative(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 05-07-2007 #8
çok güzel olmuş ama madem daha onaylanmamış moru değiştirebilirsin. direkt battı o gözüme. yazı karakerleride menünün karakterine uymamış. fiyaların yazığı kısmından bahsediyorum. bideee o logonun altındaki ışıma ne öyle....Menü Tasarimi birazcık daha kurcala çok daha iyi olcak.
mor enerjik bir renktir... tatlilarda gercekten kullanilabilecek en ii renklerden biridir cünkü calorisi yüksek bu yiyecekleri düsük kaloriliymis gibi göstermenin en yegane yoludur bence...

yazi karakterlerine gelince bence uyumlu.. soru nedir anlayamadim acikcasi fontlarla ilgili... serif tipi yazi karakterlerinin modernizasyona ugramis en ii örneklerinden biridir bu font... logonun altindaki isima biraz daha ön plana cikarmak içindi... herhangi bir doygun alanda kayboluyo logo detaylari cok fazla oldugundan dolayi... beyazin üzerindede sticker yapistirlimis gibi duruyodu...

öyle iste Menü Tasarimi

benimde sıcak ve soğu içeceklerdeki markalar takıldı onlar olmazsa daha iyi olurmuydu acaba nazicane fikrim.gerçi ben acemi olarak yorum yapamam sonuçta canlı cıvıl cıvıl olmuş gerçekten iştah açıcı resimlerde
bence düsüncelerine saygi duyulmali... acemi olarak nitelendirme kendini... yolun basindasin ama acemi sayilmassin...

o markalar para kokuyo... sanada geliyomu kokusu? Menü Tasarimi
laststrokee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laststrokee

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2007 #9
bikere mor lavabo rengidirMenü Tasarimi klozet örtüleri, kağıt asacakları falan.. yada ben öyle anımsıyorum. çocukken belkide bizim örtüler o renkti bilmiyomMenü Tasarimi karakter güzel ama bence menüye gitmemiş. logonun altına be beyaz amatör şeyi vermekte haklısın gerçekten belli olmazdı yoksa...

creative(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 05-07-2007 #10
Menü Tasarimi cok degerli ve bilgi icerikli yorumlarin icin cok tesekkür ederim laststrokee Menü Tasarimi
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
restaurant menu, menu, koydegirmeni, food menu