Menü tasarımım :)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Menü tasarımım :) Sponsorlu Bağlantılar Yapmış olduğum menü tasarımı. Vize sınavımdır. Sonuç : 90 :rofl:...

su.perisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

su.perisi

Yrd. Grafiker / Bursa

Dosya19

Alt 27-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yapmış olduğum menü tasarımı. Vize sınavımdır. Sonuç : 90 :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 27-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
düşünce güzel yalnız balığı daha gerçekçi olsa iyi olurdu bunu gören sadece balık olduğunu düşünür diğer menü listendeki yemekleri göz önüne alarakta düşünebilirsin arka tarak beyaz kalmış sağdaki ve soldaki görseller aşağıda jesilmiş bütünlüğe dikkat edersen vize notunda iyi olur kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2012 #3
Elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-02-2012 #4
Belli bir düzen yok, özellikle tabak resimleri çok karmaşık gözüküyor, hoca bol kepçeden atmış, yine de emeğinize sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
su.perisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

su.perisi

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 19-03-2012 #5
yorumlar için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 19-03-2012 #6
Bu menü müşterinin önüne 3 parça şeklinde mi verilecek?
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 19-03-2012 #7
kabalık etmek istemem ama sanırım lise düzeyi bir okul çünki ünide bu şekilde olmaz diye düşünüyorum.. çünkümcüm kullanılan font yanlış, türkçe karakterler yok keza bu dahada yanlış, para birimimiz TL. dir çalışmada küçük "l" kullanılmış bu daha daha yanlış..bide ben balık yeme geldim mis gibi deniz havası alacam efendim rakımı açacam salatamla birlikte oh keyf yapacam ama menü önüme geldiğinde siyah renklerin hakim oldugu bir balık objesi tüm zevkimi kaçırabilirMenü tasarımım :) emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
KGKG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KGKG

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2012 #8
cok karısık ve fontlar uygun degıl ayrıca renk ahengi daha ıyı olabılırdı bloklu calısılmamıs .. elınıze saglık
Bu mesajdan alıntı yap