menüler

InDesign - menüler Sponsorlu Bağlantılar mrb arkadaşlar. ben indesign öğrenmeye yeni başladım sayılır. aslında herkesten bir ricam var. özellikle bu programı iyi bilen arkadaşlardan.herkes bilgisi dahilinde menüleri anlatsa belki biz bilmiyenler çok daha ...

menüler
berrak_nurr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berrak_nurr

Hiç Biri / İstanbul

menüler

Alt 17-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar. ben indesign öğrenmeye yeni başladım sayılır. aslında herkesten bir ricam var. özellikle bu programı iyi bilen arkadaşlardan.herkes bilgisi dahilinde menüleri anlatsa belki biz bilmiyenler çok daha çabuk öğrenebiliriz. vede sürekli soru sormak zorunda kalmayız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

diagram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

diagram

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Menüleri anlatmakla program öğrenilmez Sayın Berrak... Uygulama ve sorularla öğrenmek daha kalıcı olacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
bygrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 17-04-2008 #3
Berrak Nur hanım size tavsiyem tabi ki bu iş için az da olsa alt yapınız var ise. yani indesgne ye benzer programlar kulanmış iseniz bir proje oluşturun hayali bir dergi dizgisi gibi bunu dizmeye başlayın ve takıldıkça soru sorun bizde elimizden geldiğince cevaplayalım. Okulda öğretilenler gibi program öğretilmez, öğrenilmez.
saygılarımla,
Bu mesajdan alıntı yap
berrak_nurr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berrak_nurr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-04-2008 #4
evet haklısınızda ama ben daha önce buna benzer bir program kullanmadım. o yüzden en ince ayrıntısına kadar öğrenmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
savasg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savasg(42)

Grafiker / Ankara

Alt 13-05-2008 #5
yeni kullanan arkadaşlar daha önce kullandığı programı yazarlarsa ona göre yardımcı olabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
menüler

Kapat
Şifremi Unuttum?