Meram villa film afişi

Afiş Tasarımı - Meram villa film afişi Sponsorlu Bağlantılar...

Meram villa film afişi
wake_up_123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wake_up_123

Fotoğrafçı / Konya

Meram villa film afişi

Alt 02-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Meram villa film afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle kafalar olmamış. zenci arkadaşın kafasının üstü sert bi şekilde kesilmiş hiç olmamış. yazıdaki kırmızı renk olmamış. Kısaca daha çok gözlem ve daha çok çalışma yapmanız gerekiyor. Birde belliki dekupelerde pek de başarılı değilsiniz, önce küçük işler yapın. Dekupe yapmayı iyice öğrenin. eliniz mausa iyica alışsın, kıvraklaşsın. Cin olmadan adam çarpmayınMeram villa film afişi
Bu mesajdan alıntı yap
serinn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serinn

Grafiker / Ankara

Alt 02-07-2009 #3
kafalar uçmuş , eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
wake_up_123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wake_up_123

Fotoğrafçı / Konya

Alt 02-07-2009 #4
öncelikle kafalar olmamış. zenci arkadaşın kafasının üstü sert bi şekilde kesilmiş hiç olmamış. yazıdaki kırmızı renk olmamış. Kısaca daha çok gözlem ve daha çok çalışma yapmanız gerekiyor. Birde belliki dekupelerde pek de başarılı değilsiniz, önce küçük işler yapın. Dekupe yapmayı iyice öğrenin. eliniz mausa iyica alışsın, kıvraklaşsın. Cin olmadan adam çarpmayınMeram villa film afişi
ben sadece bi afiş denemesi yapmıştım ordada decupe işlemi yok tu sadece mask işlemi ,o kadar özenli bir çalışma olmadı ama cin olmadın adam çarpmayın derken anlamadım niye bu kadar önyargılı sınız
Bu mesajdan alıntı yap
g5 dual isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g5 dual(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2009 #5
Bencede anlamsız sert cevaplar yazılmamalı, hepimiz bu isi anamızın karnında öğrenmiyoruz.
wake_up_123 arkadasım yaptığınız afişte kafaların olduğu bölümü biraz daha yaratıcı ve obölüme hakim olacak kadar büyüterek denemeler yapın, yazılarda zeminde kaybolmasın sonuçta tüm mesajı veren bölüm sayılır.
Bu mesajdan alıntı yap
rap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rap

Öğrenci (Grafik) / Şanlı urfa

Alt 20-07-2009 #6
güzel olmuş eline sağlık ama kafalarda sorun war zencinin kafatasını düz bir şekilde kesmişsin ufak tefek hatalar olur bunlar normal bir şey ama alışkanlık haline getrmemek lazım elimizden gelenin daha iyisini yapabilceğini düşüniorm...çalışmalarında başarılar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
deepcrimson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deepcrimson

Grafiker / Aydın

Alt 22-07-2009 #7
Teknik hataları bir yana bırakalım. Teknik hatalar biraz photoshop bilgisini geliştirilerek ve biraz daha özen göserilerek düzelir. Ancak bu tarz çok klasik. Her yerde gördüğümüz bir standart bu. Daha özgün çalışmalar beklerdim açıkçası. Örnegin bu: http://img196.imageshack.us/img196/1...htimalafis.jpg daha özgün bir çalışma...
Bu mesajdan alıntı yap