Mercan Apart Hotel Logo Çalışmaları

Logo Tasarımları - Mercan Apart Hotel Logo Çalışmaları ...

Mehmet Mengu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Mengu

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
Öncelikle belirtmek isterim ki, her hangi bir tasarım eğitimi almadım. Yani bu işi profesyonel olarak yapmıyorum. Bir nevi hobi olarak yapıyorum, zaman bulabilirsem eğitim almayı düşünüyorum.
Aşağıda da kendi imkanlarımla yapmış olduğum iki logo örneğini sizinle paylaşmak istedim, kendimi geliştirebilmek için, her hangi bir eksiğim varsa görmek istiyorum.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu logoyu, bir turizm şirketine bağlı olan bir apart hotel'e yaptım. 5 katlı olan bir binada bulunan bu otel daha çok yabancı misafirler için kullanılmakta..

Teşekkürler,

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bloss-ich isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bloss-ich

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 03-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Başklarının yorumunu bilmeme ama bence profesyonel bir çalışma dan farksız çok güzel bir paylaşım ve kesinlikle gereksiz bir palyşaım değil ben bu konuda bütün üyelerimizi tebrik ediyorum bunu hangi programlar yaptınız sölerseniz sevinirim bende yeniyim ...
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 03-01-2010 #3
Logoların önemli bir özelliği de bakan vermiş olduğu fikirdir.Ben bu logoya bakınca daha ziyade inşaat sektörünü algılıyorum.Evet emek harcanmış bir çalışma fakat amaca uygun değil bence.Bu sektöre ait logoları detaylıca incelerseniz demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.Kolaylıklar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Mehmet Mengu

Alt 07-01-2010 #4
İlk mesajımda belirtmiştim, profesyonel değilim. Daha yeni başlıyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum.
O ev herine apartmanlar çizmeyi denedim ama beceremedim, bir türlü istediğim etkiyi veremedi.
Ancak yorumlarınız üzerine değiştireceğim tekrar, daha güzel bir şey yapmayı deniyorum.
Teşekkürler yorumlarınız için.

yorum yapacak kimse yokmu, o kadar mı kötü olmuş? Mercan Apart Hotel Logo Çalışmaları
Bu mesajdan alıntı yap
taylan_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taylan_

Grafiker / Adana

Alt 13-01-2010 #5
hoş olmuş sıcak diğer arkadaşa katılmıyorum bence bakınca kendi evine bakmış gibi oluyor insan Mercan Apart Hotel Logo Çalışmaları emeğine sağlık profesyonel bir çalışma gerçekten.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2010 #6
görünüş olarak güzel olmuş fakat bencede anaca uygun değil daha çok tatil ve rahatlık vurgusu ön planda olmalı
Bu mesajdan alıntı yap

Mehmet Mengu

Alt 26-01-2010 #7
yanlış anlaşıldı sanırım, bu bildiğimiz bir otel değil. dairelerin günlük kiralandığı bir binadan bahsediyoruz. insanlar sadece tatil yapmaya gelmiyorlar, aylık olarak kiralayıp bir işini yapan da oluyor, yıllık kiralayıp bir evde oturuyormuş hissi duyan da oluyor..
yani palmiye ağaçlarına, güneşe, küçük adalara gerek yok .)
teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logo