Mercedes Benz 280-E Vektör

İllüstrasyon Çalışmaları - Mercedes Benz 280-E Vektör ...

Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mercedes Benz 280-E

Çalışma Tarihi : Ağustos 14, 2008
Program: Adobe Illustrator CS3
Kullanılan araç ve özellikler : Mesh tool, blend ve tek geçişli gradient.

Gözlerimi dünyaya açtığımda yaşayan bir canlı türü olduğumu farkettiğim ilk anda bu arabamız vardı. Çocukken tek başıma direksiyon koltuğuna oturup babamın gözetimi altında marş'a bastığım ilk araba da bu oldu (Sanırım 4 yaşındaydım o zamanlar Mercedes Benz 280-E Vektör ) İşte onun anahtarını çevirip marşa bastığım an araba tutkumun başladığı andı. O yüzdendir ki bu arabanın benim için çok özel bir yeri ve anlamı vardır.. İlk aşkım, ilk göz ağrım o benim Mercedes Benz 280-E Vektör
---

Çalışmayı geçen yıl iş yerindeyken boş olduğum dar zamanlarda yaptığım için yeteri kadar ilgi ve özen gösteremedim, o nedenle üzerinde birçok eksik ve hata var.. kendi gördüğüm hatalar : Kapı çıtasının şekilsizliği ve tekerleğin üst kısmındaki bombe ile çakışması, Mercedes Amblem'inin sönüklüğü, camların ve arabanın iç dizaynının detaydan yoksun olması, ayrıca ön çamurluğun üstünün biraz darbe yemiş, kazalı gibi durması Mercedes Benz 280-E Vektör..
--
Benim farkedemediğim ve sizin gördüğünüz hatalar varsa benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım..

Saygılarımla..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 20-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tebrik ederim,sen zaten kendince hatalarını sıralamışsın bişey söylemeye gerek yok.Başarılar diliyorum.Hikayesi olan başka çalışmalarda buluşmak üzere.Mercedes Benz 280-E Vektör
Bu mesajdan alıntı yap

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #3
Tebrik ederim,sen zaten kendince hatalarını sıralamışsın bişey söylemeye gerek yok.Başarılar diliyorum.Hikayesi olan başka çalışmalarda buluşmak üzere.Mercedes Benz 280-E Vektör
Teşekkür ederim ilknur Mercedes Benz 280-E Vektör
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #4
calısmalarını begenıyle takıp ettıgımı bılıyorsundur umarım denk geldıkcede yorumumu esırgemıyorum buyuk bır saygı ornegı sergıleyerek calısmandakı kusurlarını kendın sıralamıssın ama ben bunları gozardı edıyorum cunku emegıne buyuk saygım var tebrıkler arkadasım
Bu mesajdan alıntı yap

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #5
calısmalarını begenıyle takıp ettıgımı bılıyorsundur umarım denk geldıkcede yorumumu esırgemıyorum buyuk bır saygı ornegı sergıleyerek calısmandakı kusurlarını kendın sıralamıssın ama ben bunları gozardı edıyorum cunku emegıne buyuk saygım var tebrıkler arkadasım
Teşekkür ederim dostum..
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #6
onemlı degıl hakkedene ovgu kuralımdır
Bu mesajdan alıntı yap