merhaba almet ticaret katalog kapak çalışmam renk konusunda problemliyim ama

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - merhaba almet ticaret katalog kapak çalışmam renk konusunda problemliyim ama Sponsorlu Bağlantılar Çalışmam hakkında yorumlarınızı bekliyorum çok ağır yorumlarınız oluyo ama bu sefer kaldırabileceğimden eminim renk konusunda önerilerinizi bekliyorum birde kapaktaki küpler ne için diye sorarsanız katalog içinde ürünleri bölüm ...

wolky66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wolky66

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmam hakkında yorumlarınızı bekliyorum çok ağır yorumlarınız oluyo ama bu sefer kaldırabileceğimden eminim merhaba almet ticaret katalog kapak çalışmam renk konusunda problemliyim ama renk konusunda önerilerinizi bekliyorum merhaba almet ticaret katalog kapak çalışmam renk konusunda problemliyim ama

birde kapaktaki küpler ne için diye sorarsanız katalog içinde ürünleri bölüm bölüm ayırmak için yaptım mesela bi bölümde hassas teraziler diğer bölümde mutfak terazileri. her bölümün iç sayfa rengi küpteki renkler olucak. nasıl acaba iyi olurmu?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Oy oy oy! Valla nerden başlasam bilemiyorum?

İlk gözüme çarpan, ne idüğü belirsiz zemin rengi. Sonrasında manasız bir şekilde, manasız bir renkte kenarda duran floral desenler hemen akabinde hepsinden daha da manasız yukarıda örümcek ağı vazifesi gören beyaz noktacıklar. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de yukarıda renkli renkli kareler! huh huuuuuuuu! merhaba almet ticaret katalog kapak çalışmam renk konusunda problemliyim ama)

Birincisi zemini bu manasız renkten kurtarın, pastel tonlarından herhangi birini kullanabilirsiniz.
Çiçeği böceği de kaldırın. Zira konunuz ile hiç alakalı değil. İlla bir şeyler yapmak istiyorsanız, bir zahmet kataloğunu yapmaya başladığınız firmayı araştırın, ne ile ilgilenirler, ne iş yaparlar? yaptıkları işe göre ya çağrıştıracak yada birebir görsellerini kullanın.
Kareler güzel fikir. Ancak durdukları yer yanlış. Nerede durmaları gerektiği ile ilgili kırtasiyeleri bi dolaşın, ajandaları inceleyin. Demek istediğimi anlayacaksınız.
Son olarak,

Dünyada ve Türkiye'de yapılan işlere lütfen göz atın!

Kolay gele!
Bu mesajdan alıntı yap
wolky66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wolky66

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #3

şimdi nasıl acaba merhaba almet ticaret katalog kapak çalışmam renk konusunda problemliyim ama biraz daha güzelleşti gibi. son yorumlarınızı bekliyorum merhaba almet ticaret katalog kapak çalışmam renk konusunda problemliyim ama sonra allah büyük bakıcaz artık. herkese iyi çalışmalar.

birde ön kapaktaki sadelik biraz gidecek orta tarafa transparan bi resim koymayı düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
smmugler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smmugler

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 16-12-2009 #4
almet yazısı çok sırıtmış bence
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #5
Kolay gelsin diyerek; ön kapak ve arka kapak ayırt edilemiyor aslında.... Renkli karelerin altına işaret ettikleri kategorileri yazarsanız iç kısım için yol gösterici olmasının yanısıra, amaçlı olduğunu belli eder. Mavi ve Kırmızı logodaki renkler.... Bence zemin renginden tamamiyle kaçının beyaza yönelin. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
xcalibur35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xcalibur35

Matbaacı / Kars

Alt 17-12-2009 #6
Oy oy oy! Valla nerden başlasam bilemiyorum?

İlk gözüme çarpan, ne idüğü belirsiz zemin rengi. Sonrasında manasız bir şekilde, manasız bir renkte kenarda duran floral desenler hemen akabinde hepsinden daha da manasız yukarıda örümcek ağı vazifesi gören beyaz noktacıklar. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de yukarıda renkli renkli kareler! huh huuuuuuuu! merhaba almet ticaret katalog kapak çalışmam renk konusunda problemliyim ama)

Birincisi zemini bu manasız renkten kurtarın, pastel tonlarından herhangi birini kullanabilirsiniz.
Çiçeği böceği de kaldırın. Zira konunuz ile hiç alakalı değil. İlla bir şeyler yapmak istiyorsanız, bir zahmet kataloğunu yapmaya başladığınız firmayı araştırın, ne ile ilgilenirler, ne iş yaparlar? yaptıkları işe göre ya çağrıştıracak yada birebir görsellerini kullanın.
Kareler güzel fikir. Ancak durdukları yer yanlış. Nerede durmaları gerektiği ile ilgili kırtasiyeleri bi dolaşın, ajandaları inceleyin. Demek istediğimi anlayacaksınız.
Son olarak,

Kolay gele!

Sizin grafikerlikten anlayışınız bu mu!

Kolay gele!

Benden de sana Rast gele o zaman !
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2009 #7

Sizin grafikerlikten anlayışınız bu mu!

Kolay gele!

Benden de sana Rast gele o zaman !
Demek balıkçısınız! ne güzel:angel:
ha bu arada rastgele bu şekilde yazılır. Ayrı yazılmaz...
Bu mesajdan alıntı yap
xcalibur35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xcalibur35

Matbaacı / Kars

Alt 17-12-2009 #8
Demek balıkçısınız! ne güzel:angel:
ha bu arada rastgele bu şekilde yazılır. Ayrı yazılmaz...
Nedemek istediğimi anladıysanız sorun yok sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap