Merhaba Aranıza Yeni Katıldım...

Graficafe - Merhaba Aranıza Yeni Katıldım... Sponsorlu Bağlantılar Merhaba abilerim ablalarım :smile: Abilerim ablalarım dediysemde yanlış anlamayınız,yaşım 14...Tabi üye olurken yaşımı büyük gösterdim kusuruma bakmayınız...Forumu çok sevdiğim için kayıt oldum :smile:Grafik tasarım konusunda baya bir bilgim ...

Bulamadim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bulamadim

Öğrenci (Grafik) / Hatay

Dosya16

Alt 30-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba abilerim ablalarım :smile: Abilerim ablalarım dediysemde yanlış anlamayınız,yaşım 14...Tabi üye olurken yaşımı büyük gösterdim kusuruma bakmayınız...Forumu çok sevdiğim için kayıt oldum :smile:Grafik tasarım konusunda baya bir bilgim var ama grafikerim demiyorum.sadece sizler gibi uzman abi ve ablalarımın yolundan ilerleyen,gelecekte çok iyi gir grafiker olmayı hedefleyen bir insanım Merhaba Aranıza Yeni Katıldım... Adım ibrahim,hataylıyım,yaşım 14 Hepinize Kolay gelsin :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoşgeldin aramıza İbrahim, kendini iyice geliştir. Hedefinin olması çok iyi.
İyi forumlar... Merhaba Aranıza Yeni Katıldım...
Bu mesajdan alıntı yap