Merhaba Arkadaşlar Bakarmısınız Photoshop ile efekt i nasıl yaparım

Photoshop Dersleri - Merhaba Arkadaşlar Bakarmısınız Photoshop ile efekt i nasıl yaparım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Su Efekti Nasıl Vere Bilirim Bi Türlü Bulamadım Yani Resim Üzerine Su Renkleri Nasıl Kata Bilirim Resmi Sildim Sadece Efekti Sorucaktım Resmi Yok Sayın Sadece O Renkleri ...

cris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cris(28)

Webmaster / Bursa

Alt 15-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Su Efekti Nasıl Vere Bilirim Bi Türlü Bulamadım Yani Resim Üzerine Su Renkleri Nasıl Kata Bilirim
Resmi Sildim Sadece Efekti Sorucaktım
Resmi Yok Sayın Sadece O Renkleri Eskitme Gibi Bi Ton Var Onu Merak Ettim

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Konu başlığınız bu seferlik tarafımca daha anlaşılır bir hale getirilmiştir. Lütfen kurallara riayet ediniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
cris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cris(28)

Webmaster / Bursa

Alt 15-07-2009 #3
Peki Özür Dilerim Ama Bulamadım Merhaba Arkadaşlar Bakarmısınız Photoshop ile efekt i nasıl yaparım Tekrar Özür Dilerim
Bu mesajdan alıntı yap