Merhaba arkadaşlar. Graphicriver.net hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

Logo Tasarımları - Merhaba arkadaşlar. Graphicriver.net hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum ve konuyu nereye açacağım konusun da bilgim olmadığından buraya açma ihtiyacı duydum. Design Templates - Fonts - Logo - Icons | Customizable ...

Merhaba arkadaşlar. Graphicriver.net hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.
hicyilmazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hicyilmazz

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum ve konuyu nereye açacağım konusun da bilgim olmadığından buraya açma ihtiyacı duydum.

Design Templates - Fonts - Logo - Icons | Customizable | GraphicRiver sitesine üye oldum geçenlerde hazırladığım bir tasarımı yüklemek istedim ama sürekli hata verdi, ingilizcem iyi olmadığından sizlere danışmak istiyorum.

Bu sitede yaptığım logoları satmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ErsemErcil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErsemErcil

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 09-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Upload ederken belli kriterleri var sitenin.

https://help.market.envato.com/hc/en...upload-process

Burdan bakabilirsin.
Anlamadiklarin olursa mesaj at tercume ederim ben.
Bu mesajdan alıntı yap
emredb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emredb

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-04-2015 #3
Kriterler noktasında çok hassat bir market envato. Dolayısıyla ilgili kriterleri harfiyen yerine getirmek zorundasın.
Bu mesajdan alıntı yap