merhaba arkadaşlar

Hoşgeldiniz - merhaba arkadaşlar ...

merhaba arkadaşlar

merhaba arkadaşlar

Alt 29-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. İnternette araştırma yaparken forumunuza tesadüf ettim ve buradaki seviyeli ortam gerçekten takdire şayan. Umarım bu yapınız hiç bozulmaz.

Ben hukuk fakültesi öğrencisi olarak "hukukçu aslanlar" ismiyle müsemma bir kulüp kurdum ve kredi kartı gibi sert bir naylon materyal üzerine basılmak üzere bir tasarım yapmaya dair arkadaşlara söz verdim. Sanırım biraz büyük konuşmuşum. Bunu siteyi 1 saat inceledikten sonra söyleyebilirim. Maalesef benim bu hedefim gerçek olmayacak gibi gözüküyor. Ancak sitenizi çok beğendim, kalıcı olup takip etme konusunda karar kıldım. Böyle bir paylaşım alanı kurduğunuz için sizleri tebrik eder başarılarınızı devamını dilerim. Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 29-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aramıza hoşgeldiniz
Forum kurallarını okumayı unutmayın.
Keyifli forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-11-2008 #3
Merhaba arkadaşlar. İnternette araştırma yaparken forumunuza tesadüf ettim ve buradaki seviyeli ortam gerçekten takdire şayan. Umarım bu yapınız hiç bozulmaz.

Ben hukuk fakültesi öğrencisi olarak "hukukçu aslanlar" ismiyle müsemma bir kulüp kurdum ve kredi kartı gibi sert bir naylon materyal üzerine basılmak üzere bir tasarım yapmaya dair arkadaşlara söz verdim. Sanırım biraz büyük konuşmuşum. Bunu siteyi 1 saat inceledikten sonra söyleyebilirim. Maalesef benim bu hedefim gerçek olmayacak gibi gözüküyor. Ancak sitenizi çok beğendim, kalıcı olup takip etme konusunda karar kıldım. Böyle bir paylaşım alanı kurduğunuz için sizleri tebrik eder başarılarınızı devamını dilerim. Saygılarımla.
İstediğini burada yapabilecek pek çok grafiker arkadaş mevcut merhaba arkadaşlar

Ama belli bir miktar ücret alacaklardır :bigsmile:

Hoşgeldin lawyer amca :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadaslar, merhaba