merhaba arkadaşlar

Hoşgeldiniz - merhaba arkadaşlar Sponsorlu Bağlantılar yanlız aranızda yeniyim arakadaşalar kendimi tanıtıyim bu arada ben ısparta yalvaçlıyım yıldır web tasarımı ve fotoğrafçılık yapmaktayım bu gün kü unuttuğum bişey beni bu siteye üye yapmaya yöneltti ...

merhaba arkadaşlar
batılı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batılı

Forumdan Uzaklaştırıldı

merhaba arkadaşlar

Alt 14-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yanlız aranızda yeniyim arakadaşalar kendimi tanıtıyim bu arada
ben ısparta yalvaçlıyım yıldır web tasarımı ve fotoğrafçılık yapmaktayım bu gün kü unuttuğum bişey beni bu siteye üye yapmaya yöneltti evet size bu soruyu soruyorm yaptığımız şekillere photoshop da parlaklığı nası veriyoruz??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gece_ay_isigi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 14-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba hoşgeldin bende doğuluyum sitede iyi vakit geçirmen dileğiyle mesleğinde başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
eralpnacar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eralpnacar

Yrd. Grafiker / Isparta

Alt 02-04-2010 #3
photoshop da parlıklıgı cok farklı şekilde verebilirsin. örneğin ışık olarak efect tarzında istiosan bunu filet-render-lighting effects bölümünden ayarlayabilirsin. ama biraz amatorsen fırca darbeleriyle yada ayar bölümlerinden kurcalayarak değilde resmi acıp ctrl+L diyerek ordaki oklarla oynayarak ayarlaman işine yarayabilir..
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-04-2010 #4
Arkadaşımız bu mesajı yazalı 1.5 yıl olmuş heralde artık photoshop uzmanı olmuştur. Neden bu mesaja cevap yazma gereği duydunuz anlamadım? Yeni yüklenen işlere ayıralım yorumlarımızı lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap
unforgiven_32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unforgiven_32

Hiç Biri / Konya

Alt 03-04-2010 #5
Arkadaşımız bu mesajı yazalı 1.5 yıl olmuş heralde artık photoshop uzmanı olmuştur. Neden bu mesaja cevap yazma gereği duydunuz anlamadım? Yeni yüklenen işlere ayıralım yorumlarımızı lütfen.
Yanlış olmasın bu mesajı yazan büyük ihtimalle benimdir merhaba arkadaşlar Çok toydum o zamanlar bi tanışma konusunun nasıl açılacağını bile bilmiyormuşum...Şimdi photoshop uzmanlığını geçeli baya oluyor şimdi bende tanışma topiğini açmak için girmiştim bi an görünce şok oldum =)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadaslar, merhaba