Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)

Kantin - Merhaba.Grafikerlik Hakkında :) ...

HoLyBlop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HoLyBlop

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk önce 7. sınıfa gidiyorum 1997 doğumluyum sizden özür dilerim yaşım tutmuyor üye olmak için ama dayanamadım :sweating:

Grafiker Olmak İstiyorum Eğlenerek Yapıyorum Diyebilirim.Photoscape,Photofiltre Ve Photoshop Kullanıcısıyım Tabi photoshop hariç öbürküler basit programlar Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)

İlk Sorum;
Bana Hangi Programı Önerirsiniz Kullandıklarım Dışında?

2. Sorum;
İstanbul Avrupa Yakasında Oturuyorum.Yakında Grafik Ve Tasarım Meslek Liseleri Varmı Acaba?

3. Sorum;
Grafiker Olmak İstiyorum Para İçin Yaptığımı Sanmayın Ama İnsanlık Hali Acaba En Düşük Maaşlar Ne Kadardır?

4. Sorum;
Meslek Lisesinin Puanları Ne Kdr Acaba(Grafikerlik)?

Acaba Aranızda İstanbulda Bi Meslek Lisesinde(Grafik)Öğretmen Varmı Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk önce 7. sınıfa gidiyorum 1997 doğumluyum sizden özür dilerim yaşım tutmuyor üye olmak için ama dayanamadım :sweating:

Grafiker Olmak İstiyorum Eğlenerek Yapıyorum Diyebilirim.Photoscape,Photofiltre Ve Photoshop Kullanıcısıyım Tabi photoshop hariç öbürküler basit programlar Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)

İlk Sorum;
Bana Hangi Programı Önerirsiniz Kullandıklarım Dışında?

2. Sorum;
İstanbul Avrupa Yakasında Oturuyorum.Yakında Grafik Ve Tasarım Meslek Liseleri Varmı Acaba?

3. Sorum;
Grafiker Olmak İstiyorum Para İçin Yaptığımı Sanmayın Ama İnsanlık Hali Acaba En Düşük Maaşlar Ne Kadardır?

4. Sorum;
Meslek Lisesinin Puanları Ne Kdr Acaba(Grafikerlik)?

Acaba Aranızda İstanbulda Bi Meslek Lisesinde(Grafik)Öğretmen Varmı Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)
Merhaba HoLyBlop hoşgeldin Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)
Çok masumane bir şey yaptığın için bence kızmazlar sana Merhaba.Grafikerlik Hakkında :) ama grafik tasarım bölümleri yetenek sınavıyla alıyor. çok saçma bir uygulama olsa da karakalemle sınav yapıyorlar.
bunun içinde eğitim veren kurslar var birkaç ayda karakalem dersi öğretiyorlar.

1. sorun;
Şimdilik senin öğrendiğin programlar sana sadece tecrübe katar derslerinde kolaylık sağlar. çünkü okulda zaten işine yarayacak programları öğretirler. şimdilik sadece karakaleme ve yetenek sınavlarını geçmeye odaklan..

2. sorun;
Senle yaşıt kardeşim var o da grafik tasarım okumak istiyor. biz de araştırıyoruz bildiğim kadarıyla "bakırköy kız meslek lisesinde ve zeytinburnu imkb kız teknik ve meslek lisesinde " grafik tasarım bölümü olması lazım.

3. sorun;
bu çok karışık bir mevzu Merhaba.Grafikerlik Hakkında :) ne gözünü çok yükseklere dik ne de hayal kırıklığı yaşa istemem. her meslek gibi bununda çok sıkıntıları var. ama sen aldığın ücretin senin yaptığın işin kalitesine bağlı olduğunu düşünerek kendine yön vermeli ve hedef belirlemelisin..

4. sorun;
puanla değil yetenek sınavıyla alıyorlar. ama puanını da yinede yüksek tutmalısın çünkü örneğin yetenek sınavında senle aynı puanı alan bikaç kişi daha var diyelim nasıl seçim yaparlar? okul puanı en yüksek olanı seçerler. o yüzden o da atlayamayacağın bir ayrıntı..

başarılar dilerim umarım hedefine ulaşırsın Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)
Bu mesajdan alıntı yap

HoLyBlop

Alt 20-09-2009 #3
Teşekkür Ederim Yanıtladığınız Sorular İçin Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)

Kız Lisesi Bunlar Hep Yaw Merhaba.Grafikerlik Hakkında :) Ama Olsun Sonuçta Okul Okuldur Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)

Bu arada Kardeşiniz Çok Şanslı Olmalı Grafiker Ve Çok Akıllı Bi Ablası Var Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2009 #4
Teşekkür Ederim Yanıtladığınız Sorular İçin Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)

Kız Lisesi Bunlar Hep Yaw Merhaba.Grafikerlik Hakkında :) Ama Olsun Sonuçta Okul Okuldur Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)

Bu arada Kardeşiniz Çok Şanslı Olmalı Grafiker Ve Çok Akıllı Bi Ablası Var Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)
Rica ederim Merhaba.Grafikerlik Hakkında :) İltifatın için de çok teşekkür ederim Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)
artık kız liseleri de karma oldu zaten sorun yaşamazsın umarım Merhaba.Grafikerlik Hakkında :) takıldığın yerlerde yardımcı olmaya çalışırım Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)
Bu mesajdan alıntı yap

HoLyBlop

Alt 20-09-2009 #5
Birşey Değil Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)

Bilgi İçin Saolun Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)..Takıldığım Yerlerde Sorarım Teşekkür Ler Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)

Hatta Kardeşiniz İle Tanışmakta İsterim..Benim arkadaş çevremde malesef grafikerlik ve diğer web işlerinden anlayan yok genellikler msn ve facebookta takılırlar kardeşiniz ile iyi arkadaş olabileceğimizi Düşünüyorum Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2009 #6
Birşey Değil Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)

Bilgi İçin Saolun Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)..Takıldığım Yerlerde Sorarım Teşekkür Ler Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)

Hatta Kardeşiniz İle Tanışmakta İsterim..Benim arkadaş çevremde malesef grafikerlik ve diğer web işlerinden anlayan yok genellikler msn ve facebookta takılırlar kardeşiniz ile iyi arkadaş olabileceğimizi Düşünüyorum Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)
Ben ilgilendirim senine kardeşim pek bilmez :rofl:
özel mesaj atarsan adresimi veririm yardımcı olurum sana Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)
Bu mesajdan alıntı yap
Uğur YAPICI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Uğur YAPICI

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-09-2009 #7
Merhaba. Bende konuyu açan arkadaş gibi sorularım olacak.

Ben Lise 2 öğrencisiyim yani lise 2 ye yeni geçtim ve grafik tasarım bölümünü seçmeyi umuyorum.
Grafik hocası sorular sorabilirmiş o yüzden bazı bilgilere ihtiyacım var Merhaba.Grafikerlik Hakkında :)

1. sorum.

En iyi grafik tasarım programları nelerdir?

2. sorum

Grafik tasarımcı hangi işlerde çalısabilir

3. sorum

Grafik Tasarım NEDİR?

Daha bir çok soru var tabi ki ama bana temel bilgiler lazım grafik tasarım ile ilgili..

Bana msn verebilirseniz yardımcı olabileceğiniz çok şey var bu konuda.
Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap