merhaba sevdiğim kişiye kitap yazıyorum mümkümse bana kapak tasarımında yardımcı olurmusunuz?

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - merhaba sevdiğim kişiye kitap yazıyorum mümkümse bana kapak tasarımında yardımcı olurmusunuz? ...

merhaba sevdiğim kişiye kitap yazıyorum mümkümse bana kapak tasarımında yardımcı olurmusunuz?
canimsn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canimsn

Bilg. Teknikeri / Bursa

ünlem

Alt 15-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben sevdiğim kişi için kitap yazıyorum şimdiye kadar 170 sayfayı bitrdim ama kapak tasarımı için iç bişiey yapamadım yardımcı olurmusunuz kapak tasarımında onun resmlerini koymak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

canimsn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canimsn

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 16-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yokmu kimse ?
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(39)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 16-09-2011 #3
şimdi süper bir ata sözü var aklımda ama, söylenmez ki... hani el bişeyi ile bişey olmaz diye... Neyse, söyledimi de söyledi oluyo...

Hocam allah versin diyorum. Ha ödeme yapacaksan, bir çok kişi yardımcı olacaktır.

Sayın site yöneticisi güzel insanlar, Forumumuz her geçen gün iyice hayır kurumu gibi algılanmaya başladı... Bu duruma dur densin mümkünse... Yok denmeyecekse, ihtiyacı olanlara görsel tasarım
(İ.O.G.T) adlı bi vakıf kuralım. En kötü arazi marazi bişeyler alırız devletten...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 16-09-2011 #4
şimdi süper bir ata sözü var aklımda ama, söylenmez ki... hani el bişeyi ile bişey olmaz diye... Neyse, söyledimi de söyledi oluyo...

Hocam allah versin diyorum. Ha ödeme yapacaksan, bir çok kişi yardımcı olacaktır.

Sayın site yöneticisi güzel insanlar, Forumumuz her geçen gün iyice hayır kurumu gibi algılanmaya başladı... Bu duruma dur densin mümkünse... Yok denmeyecekse, ihtiyacı olanlara görsel tasarım
(İ.O.G.T) adlı bi vakıf kuralım. En kötü arazi marazi bişeyler alırız devletten...
aynen katılıyorum... bir iş yaptırılacaksa özellikleri yazılır, şu kadar ödeme yapılacaktır, bu kadar zamanda bitmesi gerekir denilir. yakında noolur bir tasarım, allah rızası için bir tasarım, allah tuttuğunuzu mause klavye yapsın gibilerinden konular açılmaya başlanırsa hiç şaşırmam.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(39)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 16-09-2011 #5
"Grafik Feneri Derneği" (G.F.D) için yazışmaları başlattım arkadaşlar, 11 Yönetim kurulu üyesi toplamayı başarırsak bu iş tamam xD. Gelsin paracıklar...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 16-09-2011 #6
başarırsak merhaba sevdiğim kişiye kitap yazıyorum mümkümse bana kapak tasarımında yardımcı olurmusunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-09-2011 #7
"Grafik Feneri Derneği" (G.F.D) için yazışmaları başlattım arkadaşlar, 11 Yönetim kurulu üyesi toplamayı başarırsak bu iş tamam xD. Gelsin paracıklar...
Ben Almanya sorumlusu olabilirim, orada potansiyel görüyorum. merhaba sevdiğim kişiye kitap yazıyorum mümkümse bana kapak tasarımında yardımcı olurmusunuz?

canimsn arkadaşım bende sevdiklerim için eve ekmek götürmeliyim yardımcı olabilirmisin. merhaba sevdiğim kişiye kitap yazıyorum mümkümse bana kapak tasarımında yardımcı olurmusunuz?

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 16-09-2011 #8
Ben Almanya sorumlusu olabilirim, orada potansiyel görüyorum. merhaba sevdiğim kişiye kitap yazıyorum mümkümse bana kapak tasarımında yardımcı olurmusunuz?

canimsn arkadaşım bende sevdiklerim için eve ekmek götürmeliyim yardımcı olabilirmisin. merhaba sevdiğim kişiye kitap yazıyorum mümkümse bana kapak tasarımında yardımcı olurmusunuz?
Neden yardımcı olmasın, tabi ki olur.Didinip çalışıp evine ekmek götürmenin emek isteyen hiç bir yanı yok değil mi? Sen ona o sana merhaba sevdiğim kişiye kitap yazıyorum mümkümse bana kapak tasarımında yardımcı olurmusunuz?

Canımsın arkadaşım gayet kibar bir üslupta istekte bulunmuşsunuz.Fakat bu isteğiniz bu platformda hakaret sayılır.Bilginize.
Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 16-09-2011 #9
Neden yardımcı olmasın, tabi ki olur.Didinip çalışıp evine ekmek götürmenin emek isteyen hiç bir yanı yok değil mi? Sen ona o sana merhaba sevdiğim kişiye kitap yazıyorum mümkümse bana kapak tasarımında yardımcı olurmusunuz?

Canımsın arkadaşım gayet kibar bir üslupta istekte bulunmuşsunuz.Fakat bu isteğiniz bu platformda hakaret sayılır.Bilginize.
emek hakkına hakaret...
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 16-09-2011 #10
emek hakkına hakaret...
Kesinlikle emek hakkına hakaret.

Aslında mantığı çok basit değil midir?
Her iş kendi çapında emek ister, ince işçilik ister.Bu her meslek dalı için geçerli.Ama sanırım insanlar " Aman ne olacak bilgisayarda oturdukları yerden 2 dk da yapıverirler.Yardım eden mutlaka çıkar ne olacak ki ". mantığında.Bu da emeğe saygısızlık olmuyor mu bir bakıma...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları