Merhaba

Hoşgeldiniz - Merhaba ...

Merhaba
karakartal__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakartal__

Grafiker / Isparta

Merhaba

Alt 06-03-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba kendimce yaptığım logo ve illustrastion çalışmalarım. Beğeni ve eleştirilerinizi bekliyorum. https://www.behance.net/fakucuker5572
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gokhanyaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhanyaka

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba, çeşitli çizimler yapmışsınız bu çizimlerin kalitesi yüksek sayılmaz ama bence umut vaat edebilir tabi geliştirirseniz. Cesaretiniz var gibi görünüyor.
Şunu da belirteyim; Grafik tasarım anlamında hemen hemen hepsi havada kalmış ve bir şey anlatmayan çizimler.
Sonuç olarak çizim kalitenizi geliştirebilirsiniz. Fakat Grafik Tasarım, tipografi, texture, konsept gibi konularda çok başlardasınız. Umut kırıcı olmamışımdır umarım çünkü eline kalem almaya cesaret eden insan bu aşamaları da tamamlayabilir bence. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
karakartal__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakartal__

Grafiker / Isparta

Alt 06-03-2017 #3
Kesinlikle umut kırıcı olmadınız.Bu işe yaklaşık olarak 6 ay önce bir arkadaşa logo tasarlamak için başladım.Öncesinde grafik tasarımla uzaktan yakından ilgim yoktu.Aslen bilgisayar mühendisiyim, 35 yaşımdan sonra hobi ve belki ilerletebilirsem ek gelir amacı ile başladım.Açıkcası tasarımların havada kalmasının, yaparken bir ihtiyaç nedeni ile ortaya çıkmamasından kaynaklandığını düşünüyorum. Grafik tasarımla ilgili kısımları çizim kalitemi geliştirmek amacı ile yapıyorum.Dediklerinizi dikkate alıp kendimi geliştirmeye çalışacağım.Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap