Merhaba

Hoşgeldiniz - Merhaba ...

Merhaba
Bebbo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bebbo

Webmaster / Yurtdışı

Dosya16

Merhaba

Alt 11-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Grafikerler.net'i arkadaşımın tavsiyesi ile buldum. Grafiker konusunda en iyi yardım alabileceğim yer olduğunu belirtti.

Grafik konusunda çok iyi olduğum söylenemez. Şimdiye kadar Adobe yazılımlarını sadece üzerinde çalışmakta olduğum sitelerin arayüz yapımında kullanıyordum. Kendimi daha fazla geliştirmek ve hizmetlerimi arttırmak için grafik konusunda da bilgilenmek istedim.

İlk isteğim, hem kendim hemde bir yakınım için katalog yapmayı planlıyorum. Çevremdekilerden FreeHand, QuarkXpress, CorelDraw, InDesign tavsiyeleri geldi. Yeni başlayan olarak hangi yazılım ile daha rahat ve verimli çalışırım?

Bilgi veren olursa çok sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 11-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar Bebbo arkadaşınızın tavsiyesini dinleyerek sitemize üye olarak en olumlu adımı atmışsınız, çünkü burada bilgili insanlar insanlara yardımcı olabilmek için varlar.

Sorunuza gelince bahsetmiş olduğunuz bütün programlarla katalogu yapabilirsiniz, hatta yaparak adım adım bile olsada bizimle paylaşarak yorumlarımızı alırsanız daha olumlu sonuçlar çıkacağını görüceksiniz. Program bir araçtır önemli olan siz ve düşünceleriniz gerisi bilgidir..

Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #3
Hoşgeldiniz keyifli vakit geçirmenizi dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
Bebbo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bebbo

Webmaster / Yurtdışı

Alt 11-07-2008 #4
@Gokhan Tekin: Teşekkür Ederim...

@Bulut Manastır: Teşekkür Ederim. Hoşbuldum... Hemde çok hoş... Merhaba

Adobe'da çalışmışlığım biraz daha fazla olduğu için katalog'u da InDesign'da yapmaya karar verdim. Resim üzerinde gösterdiğim alanlar ne alanıdır? İç kısımdaki çerçevenin amacı nedir? Nasıl kaldırabilirim?

Merhaba
Bu mesajdan alıntı yap
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 11-07-2008 #5
Bebbo o?geldin iyi forumlar diliyorum. Madem çalışmanı Indesign'da yapmaya karar verdin. O zaman bu linklerde bulunan dersler sana fazlasıyla yardımcı olacak. Ayrıca programla ilgili sorun olduğunda Indesign soru ve sorunlarınız sorabilirsin.
InDesign
kolay gelsin

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
merhaba