Merhaba :)

Hoşgeldiniz - Merhaba :) Sponsorlu Bağlantılar Biraz geç oldu ama... Yeni fark ettim burada böyle birşey olduğunu. Algıda seçiçilikten olsa gerek; yoğunlaştığım konular farklı çünkü. Sizlerle olmaktan mutluyum. Bunu söyleyeyim bari....

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Biraz geç oldu ama... Yeni fark ettim burada böyle birşey olduğunu. Algıda seçiçilikten olsa gerek; yoğunlaştığım konular farklı çünkü. Sizlerle olmaktan mutluyum. Bunu söyleyeyim bari.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 14-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sizede hoş geldiniz diyilmezki şimdi.... ne yapsak...
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #3
sizede hoş geldiniz diyilmezki şimdi.... ne yapsak...
Vallahi aşkolsun ben en azından mutluyum demişim. Ben de mutluyum deyin de, durumu kurtarın bari Merhaba :) Hoş sizinle ilk kez konuşuyoruz. Olsun... durum kurtulsun maksat.
Bu mesajdan alıntı yap
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 14-09-2008 #4
bu kadar kaliteli insanlarla aynı forumu paylaşmak , öğrenmek ve öğretmek bana da mutluluk veriyor....
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #5
bu kadar kaliteli insanlarla aynı forumu paylaşmak , öğrenmek ve öğretmek bana da mutluluk veriyor....
Hepimiz bu düşüncelere layık olalım temennim.
Bu mesajdan alıntı yap
kutlay006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kutlay006

Webmaster / Ankara

Alt 14-09-2008 #6
vaaay efoja hanım gelmiş hoş gelgin güzel ablacığım seni burada görmek bizi sevindiriyor her zaman burda ol emi.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #7
vaaay efoja hanım gelmiş hoş gelgin güzel ablacığım seni burada görmek bizi sevindiriyor her zaman burda ol emi.
ooo... Kutluay Bey' ler de teşriflerini gerçekleştirip bizim mutluluğumuzu arttırmışlar. Hep beraber burada kalalım. Gitmeyelim değil mi? Çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

kutlay006

Webmaster / Ankara

Alt 14-09-2008 #8
ooo... Kutluay Bey' ler de teşriflerini gerçekleştirip bizim mutluluğumuzu arttırmışlar. Hep beraber burada kalalım. Gitmeyelim değil mi? Çok teşekkür ederim.
elbette hiçbir yere gitmiyoruz (özellikle ben) bu kadar usta grafikerin olduğu alanı terketmek bizim zararımıza. daha sizlerden öğrenecek çoook şey var.sağolsun arkadalarda elinden gelen yardımı yapıyorlar. efojaa kaçamazsın benden sen nerde ben orda haberin olaaa ihi ihi ih
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #9
elbette hiçbir yere gitmiyoruz (özellikle ben) bu kadar usta grafikerin olduğu alanı terketmek bizim zararımıza. daha sizlerden öğrenecek çoook şey var.sağolsun arkadalarda elinden gelen yardımı yapıyorlar. efojaa kaçamazsın benden sen nerde ben orda haberin olaaa ihi ihi ih
Ben o kadar usta bir grafiker değilim. Uyarayım istedim. Ama bir de bilsem beş de bilsem elimden geleni yaparım.Hiç bir bilgimi de saklamam. Gel beklerim her zaman.
Bu mesajdan alıntı yap

kutlay006

Webmaster / Ankara

Alt 14-09-2008 #10
Ben o kadar usta bir grafiker değilim. Uyarayım istedim. Ama bir de bilsem beş de bilsem elimden geleni yaparım.Hiç bir bilgimi de saklamam. Gel beklerim her zaman.
ben corel programına başlayalı 15 gün falan oldu o sebeple bana göre ustasın.ustam benim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
merhaba