Merhaba

Hoşgeldiniz - Merhaba Sponsorlu Bağlantılar Merhaba ben grafikerlik mesleğine başlayalı yaklaşık 3 ay oldu ve bu işi çok seviyorum. Şu anda bir ajansta çalışıyorum yardımcı grafiker olarak. Sitenizdeki hemen hemen bütün linkler işime ...

Merhaba
yolcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yolcuu

Grafiker / İstanbul

Merhaba

Alt 22-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba ben grafikerlik mesleğine başlayalı yaklaşık 3 ay oldu ve bu işi çok seviyorum. Şu anda bir ajansta çalışıyorum yardımcı grafiker olarak. Sitenizdeki hemen hemen bütün linkler işime yarıyor çok faydalı çizimler ve bilgiler var. Gerçek mesleğim muhasebeci ve web tasarımcılık'tı asker'de iken freehand mx ve Photoshop kitap'ı aldım ve çalışmaya başladım.Burdan kazandığım bilgilerle bu mesleğe başladım. Şu anda eksiklerim çok ama bu mesleği tam manasıyla ögrenmek istiyorum. Baya araştırma yaptım. Bu meslekle ilgili Ctp makineleri filim makineleri montajlama programlar gibi.Şu anda Freehand kullanıyorum allah kısmet ederse İndesing'de ögrenicem en kısa zamanda. Umarım başınızı agrıtmadım.

Bu arada konuyuda yanlış yere açmışız özür dillerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
olması gereken yere taşıdık
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags