merhaba ufak bir istek ve bilgi

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - merhaba ufak bir istek ve bilgi ...

byirfan35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byirfan35

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 30-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar dostlar ,

sizlerden bir ricam 1920x400 ebatlarında diksiyon ile ilgili bir banner çalışması yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz acaba veya nasıl bir tasarım olması gerektiği hakkında biraz ipucu verebilirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 31-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1920*400 biraz büyük değilmi banner için. banner hiç yapmadım ama onun belirli standartları var diye biliyorum. neyse boyut kısmını arkadaşlar yardımcı olsun ben tasarım fikri vereyim. reklamların bazıları üzerine gelince ses geliyor bazısı sadece görüntü oluyor. hangisini denersin bilemem ama sesli olanlarına şahsen sinir olduğumdan şöyle söylemek isterim.

ekrana konuşan birisi gelir altyazı şeklinde konuştuklar yazılabilir. bir olayı anlattığını farz ederim. söyledikleri kullandığı cümleler bozuk olsun. reklam diksiyon dersi veren bir merkez içinse xxx bilmem ne okulundan sonra dersiniz yine aynı adam olayı anlatır ama bu sefer daha güzel.
tabi bu anlattığım mantığı. bunu özetleyip birşeyler yapın .
Bu mesajdan alıntı yap