Merhaba yardımcı olabilirmisiniz?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Merhaba yardımcı olabilirmisiniz? ...

b3tuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b3tuL

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Dosya22

Alt 13-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

öncelikle merhaba yeni kayıt oldum Merhaba yardımcı olabilirmisiniz?
Bu sıralar photoshop la birşeyler yapmaya meraklandım. Fakat yaparken biraz zorlanıyorum nereden başlasam, hangi programı kullansam? Photoshop ile geçmişi iyi olan bir arkadaşım yardımcı olabilirmi acaba? Aslında sormak istediğim hangi proglamla daha iyi alışırım,zorlanmam? :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

b3tuL

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 13-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Biri cevap verebilirmi lütfeen??
Bu mesajdan alıntı yap
Atlanturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 13-09-2009 #3
Ne yapacağınıza bağlı. Tabiki ben ve diğer üyeler yardımcı oluruz ama tam olarak ne yardımı almak istediğinizi anlamadım. Size şöyle tavsiyede bulunabilirim:
Burada adobe forumundan photoshop forumuna girerseniz orada photoshop dersleri göreceksiniz. O dersleri uygulayarak ilerleme kaydedebilirsiniz. Ayrıca forumda photoshop e-kitabı da mevcut ona da bakabilirsiniz. Yapılan çalışmalara göz gezdirebilirsiniz. Yeni başlandığında karın ağrısı yaratır photoshop, ama alıştığınızda öyle bir zevklidir ki o kerata Merhaba yardımcı olabilirmisiniz?
Forumumuza hoş geldiniz bu ara. Bir de açtığınız konuda başlık sanki biraz kurallara aykırı gibi gördüm. Tabi yetkililer daha iyi bilirler
Bu mesajdan alıntı yap
e-h isimli Üye şimdilik offline konumundadır

e-h

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-09-2009 #4
evet bende yardımcı olurum ama ne yapacagna baglı ama phooshop daha kolay :d
Bu mesajdan alıntı yap

b3tuL

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 13-09-2009 #5
Teşekkür ederim. Aslında ben ilerlemek istiyorum mesela site tasarım gibi ama ilerde tabi şimdi direk site tasarımı yapmaya başlayamam herhalde. Ama şuan içinde bazı resimler üzerinde oynamalar veya eskiden forumlarda baya modaydı imza avatar çalışmaları falan bende biyerden alma degil ama kendim baştan imzalar avatarlar yapabilrim. Bunun gibi pek bir bilgimde yok açıkcası.. Sizce amatörler için en kullanışlı program hangisidir?
Birde konu başlığında kural ihlali yaptıysam özür. En düzgün şekilde yazmaya çalışmıştım ama..
Bu mesajdan alıntı yap