***merhaba yeni başlayacak birine tavsiyeleriniz bekliyorum***

Folyo kesim - ***merhaba yeni başlayacak birine tavsiyeleriniz bekliyorum*** Sponsorlu Bağlantılar Herkese merhaba başlıktada dediğim gibi bu işe merak saldım ve iyi işler yapacağıma inandığım için başlamaya karar verdim . Duvar sticker üzerine çalışmak istiyorum. Netten az çok araştırdım ...

vburak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vburak(32)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 23-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba başlıktada dediğim gibi bu işe merak saldım ve iyi işler yapacağıma inandığım için başlamaya karar verdim . Duvar sticker üzerine çalışmak istiyorum. Netten az çok araştırdım ama iyi bilen birinin bana en pratik yoldan nasıl yapacağıma yardım ederse çok sevinirim. Sorularım şunlar ?

- İlköncelikle hangi makina tercih etmeliyim 1500 -2500 tl arası ( araştırdğıma göre roland iyi, ve çin malına dikkat etmek lazım ) o paraya 120 lik bi plotter bulabilirmiyim

- Sonra program olarak corel draw ( en aşşağı 11 sürümü olmak üzere ) bu programla plotterdan folyo kesebilirmiyim ve net olarak bana hangi programı önerirsiniz zaten bu işe şubat ayında başlıcam o zamana kadarda programı çözerim.

- birde bunların folyolarının fiyatları nasıl izmirde yaşıyorum kolay bulabilirmiyim ?

yardımcı olanlara teşşekürler sorularıma sabredenlerede ::smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vburak(32)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 25-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yokmu kimse yardımıc olcak
Bu mesajdan alıntı yap
sematikfc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sematikfc

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2009 #3
merhaba kardeş öncelikler hayırlı olsun sana söyle yardımcı olabilirim bende mimaki 60lık ve 120 lık iki adet maikna var bu makinelerr tavsiyemdir..

60lık : 1,350
120 lık : 3,800

tel : *********
Bu mesajdan alıntı yap

vburak(32)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 01-01-2010 #4
teşekürler roland tercih edicem
Bu mesajdan alıntı yap

vburak(32)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 11-01-2010 #5
corel draw x4 yükledim ve istediğim şablonları az çok yapabiliyorum 1 ay sonrada cihaz alıcam roland 120 lik bi makine arıyorum izmir içi elden daha iyi olur nakit ödücem tekliflerinizi bekliyorum *******
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
folyo plotter yeni